Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajáknak van a...

Melyik kutyafajáknak van a legerősebb harapása?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 08:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
pitbull és német juhászkutya
2010. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

pitbullnak és azok keverékeinek . mert:

az összes kutynak az ínyéből indulnak az izmok a fogaiba és a pitnek pedig a feje teteétől.

2010. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Rhodesia Ridgeback. Na annak nagyon
2010. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom.

Azt hallottam,hogy az állkapocs szélessége határozza meg,hogy melyik állat tud erősebbet harapni.Ezek szerint a pit bull nyert a kutyák között.Vagy van nagyobb fejű kutya(testméretet nem nézve)?

Egy természetfilmben azt mondták,hogy a farkasnak 2x olyan erős a harapása,mint a legerősebb harapású kutyának.Mivel tudtommal a németjuhász van legközelebbi rokonságban a farkasokkal,így lehet hogy az a győztes?

2010. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

uccsó: Rhodesia Ridgeback - jajj de széép *-*

amúgy ennek a fajtának hogy kell kiejteni a nevét?:D

2010. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
a németjuhász a rotweilerrel egyetemben 800 fontot harap, a pit és a staff 1200at
2010. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Rottweiler, pitbull.
2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
En lattam errol egy dokumentumfilmet, es ott a rottweiler volt a gyoztes, nem a pitbull. Azt mondtak, hogy a pitbullnak csak azert hirhedt a harapasa, mert amikor agresszivan raharap az aldozatara, akkor begorcsol az allkapcsa es igy nem tudja elengedni. Viszont a harapasa nincs olyan eros, mint a rottweilernek. Megprobalom megkeresni a filmet youtube-on, ha jol emlekszem, ott lattam.
2010. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Nah, talaltam egy filmet, de it tobb filmbol van osszevagva, harapas erossege szerinti novekvo sorrendben. Tevedtem, nem a roti :) A film vagoja szerint a legerosebb harapas, amit o hallott, hogy kutyanal mertek, az a Kangal kutya, azaz Turkish Sheepdog. Olyan eroset harap, mint egy oroszlan. 700valamennyi lbs.

http://www.youtube.com/watch?v=y-9UNEDbXAc&NR=1

Azt irjak, minel nagyobb a fej, annal nagyobb a harapas. Azt is mondjak, hogy a tigrisnek is nagyobb a harapasa, mint az oroszlannak, mert nagyobb a feje. Es nem a testehez kell viszonyitani a fejnagysagot, egyszeruen csak minel nagyobb egy fej, annal nagyobb a harapas, mert erosebb az allkapocs. A sokak altal irt nemetjuhasz elbujhat a tobbi mogott.

2010. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
pitbull
2010. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!