Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso tulajdonosok!...

Cane corso tulajdonosok! Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy cane corsot,de az etetésére kivancsi lennék. Milyen kajàt adtok neki, es mennyibe kerül egy havi etetése?
2016. okt. 8. 21:40
 1/4 anonim válasza:
82%
az etetés egy jó 5000 FT havonta.
2016. okt. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mit adsz neki, az enyém jó középkategóriás tápot eszik, kb havi 10-12. Plusz zöld kagyló kivonat az is egy tízes, de az hónapokig elég.
2016. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 donne ***** válasza:
Erre én is kíváncsi voltam anno, attol fugg mivel eteted!a minosegi tápbol is van 12 ezres, meg 35 ezres is, de van már olcso táp 2500 ft ért is :D ha csak táppal eteted, kutya igényétol fugg, megnezed a tápot amit vásárolni szeretnél, és a hátulján, v leírásban benne van h mekkora kutyanak milyen mennyiség kell, kiszámolhato...egyébként, ha mindenes etetést választaszt falusian, akkor sztem észre sem veheto osszegben...
2017. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy corsom, kb.15e-be kerül havonta a kajája. Gyönyörű egy állat! De csak házikoszton vagy silány tápon semmi se lett volna belőle! Én se adok neki 2000ft/kgos tápot,de azért a középutat megtaláltam.
2017. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!