Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok milyen márkájú nyakörv...

Nálatok milyen márkájú nyakörv, hám és póráz vált be?

Figyelt kérdés
Én ezeket néztem eddig: Red Dingo, Trixie, Rogz.

2016. okt. 15. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán márkára megyek.


Pórázunk Trixie, hám Envy vagy milyen márkájú, tetszett a színe formája megvettem.


Régebben vettem 1500 ft-ért egy noname bőr pórázt 7 évig bírta télen,nyáron,hóban,esőben kitartott 7 éven keresztül.

Utána kezdett szakadni és akkor kidobtam.


Attól függ persze mire kell mennyire van igénybe véve,szerintem.


Nagyobb testű kutyához akivel mondjuk dolgoznak pl őrző-védő ott azért rámennék a márkára,mert fontos,hogy biztonságos legyen,meg ne szakadjon el hamar.


Kistestűim vannak alapból vastagabb pórázt vettem nekik,sosem az ilyen xs,s-est ami k.va vékony mindig vastagot kaptak, ezáltal tartósabbak is,mert nincs igénybe véve :)

2016. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Csakis Julius-K9
2016. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nyakörvet külföldről rendeltem, mert itthon nem kaptam olyat, amilyet akartam. Pórázból a Rogz vált be, ezt azért szeretem, mert kicsit hosszabb, mint az átlagpórázok, amit én vettem.
2016. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én nagy póráz-mániás vagyok, imádom a szép, egyedi pórázokat. viszont két kutyának igazán szép és egyedi szettet készíttetni nem egy olcsó mulatság (kb 15 K ), ezért inkább én varrom/fonom őket. mostanában vásároltam be minden évszakra egy szettnyi anyagot és kb ez volt 15 K.

a téli szett pl ilyen lett:

[link]

2016. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nyakörv és póráz red dingo van, a hám pedig rogz.
2016. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hám, nyakörv: Julius K-9. Nekünk ilyen hámunk van, nagyon kényelmes a kutyának, és biztonságos, a fogóval ellátott hám miatt nagyon könnyű visszafogni a kutyát és még jól is néz ki. Kistestű kutyának is ezt használjuk, Outletből rendeltük így mindössze 4500 ft volt postaköltséggel egy prémium márkájú hám.

Pórázból nekünk most AniOne van, eddig bevált, de ha ez elszakad akkor Julius K-9-et veszünk abból is.

Ja és a Julius K-9 hámot és nyakörvet egyedivé teheted tépőzáras feliratokkal (az alap felirat az a Jlius K-9), de lehet venni hozzá egyedit is :) .

Mi innen rendeltünk: [link]

Az outlet termékeknek van egy kis hibájuk, de ez nem látható és nem korlátozza a használatát, csak olyan pici kis hibák vannak, hogy pl. a standard színektől eltérő árnyalat (mondjuk a normál kéktől egy kicsit világosabb) vagy mondjuk van rajta egy kis gyűrődés. De a mi hámunknak annyi volt a baja, hogy a felirat helye a normálistól nagyobb, de a használatát ez sem korlátozza.

2016. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha minőségi nyakörvet akarsz ami sok év után is elnyűhetetlen akkor mindenképp bőrből. Nekünk nyakörvből a Hunter vált be. Ha textilben gondolkodsz akkor [link]


Hámból a Y hámok a legjobbak,mert eloszlatják a nyomást a kutya testén. Én ezt főként túráknál használom,de hétköznapra is tökéletesen helyt áll. A lényeg,h. jó minőségű legyen és szőrbarát, ne dörzsölje ki a kutya szőrét/bőrét.

Nekünk ebből a Ferplast Ergocomfort vált be.


Pórázból v. bőr v. Flexiet használunk.

2016. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem a rogz az abszolút favorit. póráz, nyakörv, hám, minden bejött, nagyon jó minőségűek és nem olyan borsos árúak. évek óta bírják, az összes típus pedig nyüstölve vannak.

a másik amit szeretek a hurtta, de ezt körülményesebb beszerezni és drágább is.

2016. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!