Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai akita mellé milyen...

Amerikai akita mellé milyen kutya ajánlott?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves szuka akitánk, amikor hoztuk akkor volt még egy goldink de ő sajnos azóta már elpusztult és szeretnénk mellé egy másik kutyust csak sajnos az a baj hogy a volt kutyánkat is többször megtámadta pedig vele nőtt fel és nem szereti az állatokat egyáltalán. Szóval milyen fajta lene jó mellé, vagy ezzel egyáltalán ne is próbálkozzunk?

2016. okt. 15. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

tökmind1, hogy milyen kutyát veszel mellé, ha megneveled, nem fognak balhézni, ha nem neveled meg, balhé lesz.

de lehet, hogy az lenne a legjobb döntés, ha nem lenne még egy kutyátok.

2016. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Akkor hozzatok másik kutyát, ha a jelenlegi jól szocializált. Mivel ez nincs meg, ezért kutyasulit ajánlok. Ha pedig már kijön más kutyákkal, akkor bármilyen lehet, aminek ki tudjátok elégíteni az igényeit.
2016. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezért nem való bárkinek akita...Előbb neveljétek meg, utána legyen új kutya ha nem akarjátok hogy széttépje. Üdv. egy akita gazdi (aki neveli is a kutyát)
2016. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kedvességet de járattuk iskolába és van is vive közösségbe más kutyákat is lát. És a nevelését már 9-10 hetes korába kezdtem
2016. okt. 15. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
valamit akkor jól elcsesztél...mert nehezen hiszem hogy egy ennyire nagyon szocializált és nevelt kutya más kutyákra támad.
2016. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet de ő a 3. Kutyánk és jól utána néztem hogy kinek való felkészültem éppen ezért álltam neki korán tanítani nagyon okos hallgat is rám de mégis ilyen.. bár mióra volt ez hogy bántott másik kutyát azóta nemtudom mennyit fejlődött nem próbáltam más kutyával össze engedni, vagyis nem merem.
2016. okt. 15. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kutya mellé semmilyen. :/ Mármint amelyik nem szereti az állatokat, csak baj lenne belőle. Az akita amúgy is egy 'antiszoc', magának való fajta, nem az az átlagos kutya.
2016. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen az már feltűnt nekem is :)

akkor ilyen magányos farkas típus inkább?!

2016. okt. 15. 16:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még a wikipédián is írják hogy nem való mellé másik kutya, vagy bármilyen állat.
2016. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ez egyéntől is függ szerintem, mert ismerek olyan akitást akinek vannak más kutyái is nagyon jól kijönnek egymással de ezek szerint az enyém nem tartozik ezek közé
2016. okt. 15. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!