Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai akita mellé milyen...

Amerikai akita mellé milyen kutya ajánlott?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves szuka akitánk, amikor hoztuk akkor volt még egy goldink de ő sajnos azóta már elpusztult és szeretnénk mellé egy másik kutyust csak sajnos az a baj hogy a volt kutyánkat is többször megtámadta pedig vele nőtt fel és nem szereti az állatokat egyáltalán. Szóval milyen fajta lene jó mellé, vagy ezzel egyáltalán ne is próbálkozzunk?

2016. okt. 15. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nekem macskám van az akitám mellett és más kutyákkal is jól ki jön. Egyébként azt mondják hogy az amerikai agresszívebb.
2016. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen az lehet.. de amúgy az emberekkel is eléggé távolságtartó és párat megis morgott úgy hogy nem vagyok ott gyerekek közé nemis engedem.
2016. okt. 15. 17:02
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Szaporítótól vet ideg gyenge kutyától mit vársz? nekem 4 akitám van mind törzskönyves, jó helyről és van egy kinti herélt cicám is nagyon jól megvannak még a cicával is a kanom a kutyasuliba vígan elvan és játszik a másik kan kutyával nem agresszív egyáltalán :)
2016. okt. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!