Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, családcentrikus,...

Kistestű, családcentrikus, kedves kutya fajták?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kutyust lakásba,napi 3* sétával+foglalkozás és játék. A gyerekek nem lesznek a kutyával felügyelet nélkül,meg a családban is több kutya van(tesóméké,anyukámék,anyukáméké)és velük is szépen bánnak!

Köszi!



2016. okt. 15. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
King charles spániel
2016. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

*anyósoméké

Ja és menhelyről nem szeretnénk kutyust,mivel egyrészt méret,természet,előélet miatt rizikós.És a gyerekeim az első szempontok!

Meg barátnőmék menhelyről örökbefogadtak egy egészségesnek vélt kutyust 80.000Ft-ot költöttek rá,majd elkellett altatni :/

Szóval inkább maradunk a törzskönyves,tenyésztői kutyánál(tudom,hogy 100.000Ft +)

2016. okt. 15. 18:44
 3/13 anonim válasza:
66%
Bár kissé nagyobb,de az angol bulldog tökéletes választás. Bohém,gyerekbarát...
2016. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
sajat tapasztalatbol mondom, hogy egy francia bulldog megfelel a kikoteseidnek, es nem tudnek toluk edesebb, bujosabb fajtat mondani. az enyem epp itt alszik rajtam. :)
2016. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit fűznék hozzá hogy ha bulldogot választatok akkor nagyon szocializáljátok más kutyákkal mert ezek a fajták "gladiátor" kutyák, az az bárminek neki mennének. A másik hogy nincsenek hozzászokva a szabályokhoz és a korlátokhoz ezért nagyon következetesen és szigorúan kell nevelni őket hogy ne nőjenek a fejetekre. Amúgy csak ajánlani tudom őket én is imádom a bulldogokat. :)
2016. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Törpe uszkár? Játékos, családbarát, nem hullik a szőre, nem alergizál. Hátrányai: hogy kozmetikushoz kell hordani, igényli a törődést (de simán a lakásban is lefárasztható játékkal, de agyilag is kell fárasztani). Szintén hátránya, hogy gazdis, tehát egy idő után követ mindenhova, akár zuhanyzáshoz is. Okos, tanítható. Viszont normális tenyésztőtől 200+ az ára.
2016. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Uszkár, bichonok.
2016. okt. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A bulldoggal csak annyi a baj,hogy múltkor a kislányom megijedt a röfögésétől:/

Pedig nagyon cukik,nekem nagyon tetszenek!

Jöhetnek még ötletek! :)

A bichonokon elgondolkodunk,utolsó :)

Esetleg csivava,yorkie,törpe tacsi?

2016. okt. 16. 09:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekeid?
2016. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Bolognese, havanese kifejezetten társasági kutyák, tökéletesek a célra. :) A tacskó kotorékeb. Belőlük is lehet családi kutya, de az előbb említettekhez testhezálló.
2016. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!