Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, családcentrikus,...

Kistestű, családcentrikus, kedves kutya fajták?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kutyust lakásba,napi 3* sétával+foglalkozás és játék. A gyerekek nem lesznek a kutyával felügyelet nélkül,meg a családban is több kutya van(tesóméké,anyukámék,anyukáméké)és velük is szépen bánnak!

Köszi!



2016. okt. 15. 18:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9

3 és 5 évesek

Köszönöm nektek is a válaszokat!

2016. okt. 16. 10:14
 12/13 anonim válasza:

Bichon Havagnese?Az az egy hátránya,hogy ha kiskorába nem neveled meg,makacs természetű(bár lehet hogy csak a fiúk) és fèlénk lesz.nekem is havagnesem van.És az enyém sajnos makacs természetű,félénk:( De ennek ellenére szeretem!De ahogy írtad,lesz vele törődve,szóval szerintem megfelelő lenne!A gyerekeket imádja,bár az idegen emberektől fèl ha nem jól nevelik.De nem nehéz nevelni.Játékos kutyus,Energikus,Kitartó.Picike kis házörzőnek is jó,Mert ugat ha kell,de ha nem kell akkor nem.Másszóbal megérzi ha pl.a gazdiját bantani akarja valaki vagy őt.Az én kutyám a macskákkal is jól kijött régebben(azért régebben mert kertesházunk volt,de most panelba lakunk és nincsenek macskák)Bár nem engettük öket nagyon össze,de nem kergette a macskakat.Ha mondjuk nimcs otthon valaki,akkor is egy 7-8 órát simán kibír.A szobatisztaságot nagyon könnyen megtanulják az havagnesék.Nekem csak annyi volt,hogy mikor a lakásba végezte a dolgát simán csak megszidtam,mikor kint végezte el a dolgát akkor meg simán csak megdicsértem.És kb. 1hét alatt szobatiszta lett.

Ráadásul NAGYON cukik ^^

Bocsi hogy ilyen hosszura sikeredtem,remélem azért kicsit sikerült meggyőznöm :)

2016. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csivava kifejezetten nem való gyerekek mellé!

Bichonok igen, inkább közülük válassz. A törpetacsi is elképzelhető, de azt tudnod kell róla, hogy nem öleb, hanem vadászkutya, ennek megfelelő nevelési igényekkel.

Yorkie pedig pörgős kis terrier, a hiedelmekkel ellentétben ő sem egy kis mozgásigényű, könnyen nevelhető öleb.

Uszkárt vagy valamilyen bichont ajánlanék nektek.

2016. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!