Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki mást mond, mit...

Mindenki mást mond, mit tegyek? Oltások.

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják 6 oltás a kölyöknek. Mások, sok az, tönkre teheti az idegrendszert, és ha belegondolunk, az ember is ha sok gyógyszert vesz be... Mások pedig azt mondják 8 oltás kell a kutyinak. Most akkor melyik, mert teljesen összezavarodtam, csak a kiskutyámnak akarok jót.
2010. ápr. 25. 21:58
 1/5 anonim válasza:
szerintem az állatorvos biztos tudni fogja:)
2010. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is rábíztam a dokira, bár a 2 lyme kór ellenit már megbántam. az összes többit beadattam. azóta máshoz járunk.

ők jobban tudják, mint azok akik erre válaszolgatnának egy számot megadva.

2010. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Falun 3 oltás a szokás + a veszettség elleni. (1. OLTÁS: PARVO ELLENI,2.OLTÁS: KOMBINÁLT,3.OLTÁS: KOMBINÁLT.
2010. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az idegrendszert 1000%, hogy nem teszi tonkre, mert ezek az oltasok nem kemiai anyagok, hanem maga a betegseg egy legyengitett valtozatban. Azert legyengitett, hogy a kutya meg ne fertozodjon vele, hanem csak a szervezet erzekelje es ennek hatasara ellenanyagot termeljen.

Az alapveto dolgokat feltetlenul adasd be, hogy el ne pusztuljon, de ezeken kivul meg vannak ajanlottak, amikrol az orvos majd felvilagositast ad e seldontheted, hogy kered-e. Vannak nagyon hasznos dolgok.

2010. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy oltás, a veszettség elleni amilyen kötelező. Ezen kívül egy sincs amit be kéne adnod ha nem akarsz! Változó milyen orvos mennyit ad... Nekem van olyan kutyám amelyik mindet megkapta, meg olyan is akit nem oltottak be csak a kötelezőre és úgy fogadtuk be és egyiknek sincs semmi baja.
2010. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!