Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a palotapincsiket?

Figyelt kérdés
Mindenki ronda, nyomott orrú, agresszív görcsöknek hívja őket. Nekem is van egy palotapincsim, soha nem harapott még meg senkit, nem szokott morogni se, nagyon játékos, és egy kis cukorfalat. Nemrég kölykei is születtek. Nem értem miért kell utálni ezt a fajtát.
2011. szept. 30. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Én egyáltalán nem utálom őket. Nekkünk is van 2.

Először tényleg furinak tűnik az arculatuk, de hamar meg lehet szokni. Én már kimondottan szépnek látom őket. És tényleg nagyon kedvesek és semmi kárt nem csinálnak ellentétben egyéb kuttyokkal. Kicsit váháncolósak de azért nevelhetők.

2011. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a kölykökkel? A miénmk is vemhes.
2011. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Négy kölyök született, egy az anyánál marad, kettő jön hozzánk, egy pedig a szomszédhoz, tehát jó kezekbe kerülnek.
2011. szept. 30. 12:10
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Valahogy én is így fogom megoldani. Olyan aranyosak a kiskutyák és első alomnál ez még nem lesz talán gond. Később mik a terveid - gondolok a manapság nagyon divatos ivartalanitási ügyletre?
2011. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg ivartalaníttatom őket.
2011. szept. 30. 12:30
 6/20 anonim ***** válasza:
Én sem utálom őket, de nekem nem kell kistestű kutyus, mert engem valahogy a nagyok vonzanak. Nekem akkor tetszenek a pincsik nagyon, amikor rövid a szőrük. Akkor baromi mókásan néznek ki!
2011. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Még nem láttam rövid frizurásat, de nyáron kipróbálom.
2011. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nekem egy palotapincsi-tacskó keverékem volt, de jobban kijött rajta a pincsi. Nyáron levágtam a szőrét, és így nézett ki:

[link]

[link]

2011. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jól áll neki.
2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem utálom őket,semmilyen kutyát sem utálok,viszont a pincsi az a fajta amit nem tudnék tartani,számomra ellenszenvesek,mert csupa rossz tapasztalataim vannak tőlük,ettől függetlenül biztos aranyosak és szeretni valóak csupán számomra nem egy ideális fajta.
2011. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!