Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kutyust ajánl?

Ki milyen kutyust ajánl?

Figyelt kérdés

Kis testű kutyus szeretnék venni magamnak. Én sokat utazom legfőképpen repülővel így a pici méret nagyon fontos! Olyan kutyust keresek aki alkalmas társnak, tudunk sétálni, es szeretnek vele heti 1 alkalommal agilityzni. Kertes házban lakom, de egy park mellett így a napi séta biztosítva lenne. Amúgy bent lenne a házba, szabad ki-be járással.

A pénz nem akadály :) Én törpe uszkárra vagy yorkiera gondoltam. Vélemények?


2016. okt. 20. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A Westie es a snaci is tetszik, de nekik erős jellemű gazda kell én arra nem vagyok a legjobb :D
2016. okt. 20. 13:52
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy kis havanese?
2016. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Az uszkar tokeletes tars es barat, Okos, tanulekony joszagok. Nem mindenki bir el egy terrierrel, a yorkie is az, tapasztalatlan kezbe nem valo. Akkor sem, ha minden masodik panelanyunak az van.
2016. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

miért fontos a méret repülőn? óriástestű is ugyanúgy utazhat a csomagtérben, az utastérbe meg csak addig viheted, amíg a zárt szállítóketreccel együtt max 8 kiló (a legtöbb társaságnál, biztos van ahol más) és megadott keretek közt van, na a westie meg a snaci már ugrik is, lutri, hogy pont a kereteken belül maradna -e.

az uszkár egyébként jó lehet, sokat kell foglalkozni velük de nagyon értelmes és viszonylag könynen kezelhető fajta.

2016. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Toxic4 válasza:
100%
hawanai pincs
2016. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: talán, mert a kutyával akar utazni a csomagtérben és nem akar egy vagyont kifizetni minden alkalommal? Nem is értem.

Kérdező, mit szólsz a schipperkéhez? 3-9 kg, de nem öleb, hanem igazi kutya, kiválóan lehet vele sportolni.

2016. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a westie nem opció, akkor a yorkie sem, mivel ő is egy keményfejű kis terrier, és szintén határozott gazdit kívűn.

A törpe uszkár viszont jó választás lehet.

2016. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

A repülő utasterébe boxban felengedik az egészen kistestű kutyákat. Ha kicsi a kutya, még a csomagtérben való utaztatást -ami lássuk be, nem olcsó és megvannak a kockázatai- is megússza.


Ha agilityben versenyezni is akarsz, akkor az uszkár jó választás, esetleg sheltie. A pincser is jó, bár igaz,hogy kemény kezű vezetőt igényel.

2016. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem havanese. nekem is van egy, nagyon alkalmazkodó, nincs rosszul az utazástól, egézséges és agilityzni is imád.szereti a hosszú sétákat és nála jobb társat el sem tudok képzelni (egyébként most is itt van velem) imádnivaló és ő a legjobb barátom
2016. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mert az utastérben szerintetek nem kell fizetni? :D

és igen, AZ EGÉSZEN KICSIKET. a csivavaméretűt, de a kérdező fajtái között simán akadnak olyan egyedek, amik egy hordozóval együtt már nem mehetnek fel. a kutyának meg amúgy is k--va nagy stressz a repülés, édesmindegy, hogy az ülés alatt vagy máshol.

2016. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!