Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszem a kutyám elkapott...

Azt hiszem a kutyám elkapott egy macskát. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdésnek nincs értelme csak zaklatott vagyok és nem értem mi történhetett.szóval:

anyámmal épp sétáltunk egy sötét utcában, nem volt sok világítás. Arra lettem figyelmes hogy a kutyám megindult egy kapuhoz és megrántott, azt hittem csak egy kutya miatt szaladt oda de láttam hogy valami ott történik, megijedtem hogy kutya, de semmi hangot nem adtak ki sem morgás sem nyüszítés semmi, aztán a kutyám jött felém és valamit vonszolt a szájában, valami fekete volt kis fehérrel. Kiszabadult a kutya szájából de a kutyám ismét elkapta a lábát vagy a farkát, anyám megfogta a kutyát és az állat bemenekült a bokrok közé mi pedig mentünk tovább. Majd össze estem úgy megijedtem. Az egész esemény egy hang nélkül zajlott le, a kutya nem morgott nem nyüszített, az állat sem adott ki hangot, a kutya pofája sértetlen a száján sincs vér vagy szőr. Mi az isten történt, és hogyan tud elkapni egy kutya egy macskát korom sötétben?? szerencsére a kutyám vadászkutya létére nagyon puhát harap, és van macskánk így gondolom nem akart ártani sem, de nem tudom felfogni. Szerintetek baja lett az állatnak? Gyanítom macska volt mert sok kóbor macska van a környéken köztük fekete is. Látszólag nem lett baja, simán elszaladt.



2016. okt. 22. 21:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A macskának semmi baja,vissza mentünk megnézni, te meg #10 valami macska bolond idióta lehetsz...
2016. okt. 29. 23:36
 12/16 anonim ***** válasza:
41%

Állatbarátnak mondanám magam, bár kétségtelenül szeretem a cicákat (is), a kutyákat is többek közt. Nem fejezem be, amit írni akartam, ne írj privátban pocskondiázó leveleket, mert még egyszer nem fog átjönni. Letiltottalak.

Reméljük az a cuki vadász eb nem kapott el semmit attól a szegény cicától. Ha a kutyád megindult egy kapuhoz és megrántott és közben kétszer elkapott egy szegény kis cicut: AKKOR A KUTYÁD SÉTÁLTAT TÉGED, MERT NEM TUDOD MEGTARTANI. Ennyi.

2016. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltál ott. Látatlanban ne pofázz össze vissza. Csak magadat égeted. Az üzenetben csak harmadjára elmagyaráztam hogy mi történt de látom képtelen vagy felfogni hiába mondom el 10x. A tiltást meg meg is köszönöm :)
2016. okt. 30. 19:19
 14/16 A kérdező kommentje:
És ebben mit nem értesz? Nem feszült pórázzal megyünk egész úton...a kutya miatt sétálunk 2-3 méter csak távolabb mehet szerencsétlen...szállj már le rólam te nagyon hülye...
2016. okt. 30. 19:22
 15/16 A kérdező kommentje:
Olvasni azért tudjál már hallod-e!! nem 2x rántott meg...csak a macska lassú volt és nem futott el rögtön...ha már okoskodsz olvasd el rendesen amit írok.
2016. okt. 30. 19:27
 16/16 A kérdező kommentje:
"Megindul és megránt és kétszer!!! " ez az amit te írtál, amit én az meg hogy 2x kapta el de nem 2x rántott...olvass fiam/lányom...menjél szürcsölj tejet aztán alvás.
2016. okt. 30. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!