Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet semmiség de én valamiért...

Lehet semmiség de én valamiért mégis aggódom?

Figyelt kérdés

Kaukázusi juhász kutya 9-10 hós

Fekvésből úgy kel fel mintha 1 tonna lenne a popsija és úgy huzza fel magát.

Párnapja fájt az egyik hátsó lába kb 3 napig mos 2 npja már jólvan nem látom hogy már sántítana.Egy olyan házban lakunk ahol kb 20 lépcsőfokos lépcsőn kell feljönni a házhoz és ott szokott aludni mindig,így folyamatosan egésznap fel le szaladgál a lépcsőn.Ma a tesóm kilépett a küszöbön kajával a kezében a kutyáinknak viszont a nagysietségbe hirtelen a lépcső közepén lefeküdt hirtelen össze esett és nemtudott feljönni.

Lehet beverte a lábát a lépcsőbe vagy fogalmunk nincs nem nyüszített fel semmi hang egyszerüen nem bírt feljönni.Megfogtuk és felhoztuk a pokrócára .Mostanában fáradékony játékhoz hamarabb elmegy a kedve de játszik ugyan úgy sórakoztatja magát is ha unatkozik.De mi azért félünk hogy lehet van valami baja étvágya ugyan úgy van

Nemtudja valaki mibaja lehet vagy ez semmi csak a növèstől ilyen?


2016. okt. 28. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit feszültebbis mint szokot
2016. okt. 28. 21:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Elviszitek egy ortopédiához értő orvoshoz.

Ott pontosan ki fog derülni, mi a baja a kutyának.

lehet dp, gerinc első sorban.

2016. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is aggódnék, de nem csak aggódnék, hanem elvinném megfelelő szakorvoshoz, ahogy az előző is írja.
2016. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyétek el orvoshoz, olyan rendelőbe, ahol röntgen is van. Nagyon nem oké ez nála, nem semmiség, jogosan aggódsz.

Tenyésztőtől van a kutya, szülei szűrtek a mozgásszervi betegségekre (pl. csípőízületi diszplázia)?

2016. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!