Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Egy kutyának mindig fontosabb egy jó vacsora, mint a gazdájának élete."
2010. ápr. 27. 12:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egyáltalán nem igaz már csak azért sem, mert jobb esetben a gazdájától kapja a vacsoráját, tehát ha nincs gazdi, nincs vacsi.
2010. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem szó szerint kell értelmezni.
2010. ápr. 27. 12:46
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Ez inkább a macskákra igaz...
2010. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez az idézet inkább a macskákra illik. -_-'
2010. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszek benne. Az én kutyám minden nap 1x kap enni, tehát nincs éppen túlkajáltatva. Az ajtócsengőre nagyságrendileg tudja, hogy futár, tehát valami kaja csurran-cseppen neki is, ha jól viselkedik. Így történt ez 2 hete is. Jött a pizza, beraktam a konyhaasztalra, de úgy döntöttem leugrok a boltba üdőtőért is mellé. Addig a kedvesem fent maradt a kutyámmal. A pizza elérhető helyen volt, kunyerálhatott volna a páromtól belőle. Ehelyett leült a bejárati ajtóba és egy percig sem foglalkozott azzal, hogy pizzával kínálják, csak ne sírjon utánam. Addig ült ott, amíg nem jöttem vissza. A pizza kontra gazdi küzdelemben (és bármi hasonló jellegűben) itt is én nyertem és még számos más esetben is.
2010. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

macskákra is, de a kutyákra is ugyanúgy. ösztönlények ők is.


csalódva láttam előbb egy kérdésben, hogy valaki többre tart egy kutyát, mint egy embert.


remélem neki a jövőben, sikerül egy átalakítóműtétet végeznie, aztán kutya lehet maradék éveiben.

2010. ápr. 27. 12:51
 7/25 A kérdező kommentje:
91% azért, mert ha megette volna, akkor büntetést kapott volna tőled. pavlovi alapreflex.
2010. ápr. 27. 12:52
 8/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak ilyen kutyak is, akiknek fontosabb a vacsora, mint a gazdi elete, de az is biztos, hogy vannak olyanok is, akiknek nem. Sot, vannak olyan kutyak, akik az eletuket adjak a gazdiert!

Dednagypapam es a kutyaja annyira szerettek egymast, hogy mikor a papa meghalt, a kutya par napra ra kovette es enni sem volt hajlando.

Nagyon sok hasonlo esetrol hallottam, amikor a kutya az eletet adta a gazdajaert.

2010. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Hallod !!! Nem elég hogy a másik kérésben is veszekednek , akkor még itt is indíts el egy vitát , mert láttál egy mondatot !

Már ne is haragudj de , miért baj már ez is !!!!


-_-"

2010. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a kutya társas lény, és szerintem a rangsorban fontosabb a gazda, utána az étel és minden más. De ez is csak általánosítás, mert minden kutya más.
2010. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!