Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Egy kutyának mindig fontosabb egy jó vacsora, mint a gazdájának élete."
2010. ápr. 27. 12:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, hogy aki szerint az ehhez hasonlo kerdesek nem ide valok, a kerdes alatt a zold keretben, kek irassal lehet jelenteni a kerdest es az oldal szerkesztoi, ha ugy itelik meg, torlik.
2010. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sose hallottam ilyen idézetet pedig olvasom őket gyakran!

Képzeld az én kutyám olyan beteg volt hogy meg is halhatott volna, kb egy hétig nem tudott/volt szabad enni neki és mégis jött utánam ahogy képes volt rá és leste a szavam!

A másik: vannak kutyafajták! Mindegyiket másra alakították ki! Épp ezért egyes kutyák sosem fogják megvédeni a gazdájukat mert pl társasági vagy vadász kutyák és minden embert szeretnek! De etttől függetlenül szeretik a gazdájukat és mindennél fontosabb nekik. Arról nem tehetnek hogyan alakították ki őket. Csak a rosszul nevelt rossz tapasztalatokkal telt kutya nem szereti a gazdáját.

Amúgy macskám is van, imádom őket. Volt egy időszak amikor kamaszodtam és egy évig elhanyagoltam a macskám! Más etette, én nem foglalkoztam veée! Mégis mindig jött oda hozzám. És amikor beteg volt és haldoklott akkor várt engem pontosan akkor amikor aznap jhaza kellett volna jönnöm csakhogy kivételesen nem akkor jöttem. Ott halt meg az ablakom alatt pedig ez egy új szoba volt ahova ő sosem ment be, és nem tudhatta hogy nem a másik szobában alszok már. És ez a macska egy tipikus kinti macska volt, nem olyan kis mai szobacica, mégis ragaszkodott hozzám. Most van egy szobacicám, sok időt töltök vele és még hálásabb. Mindig vár engem mégha épp nincs is nálam kaja és más eteti.

Ahhoz pedig semmi közöd hogy kinek mi a fontosabb. Jogom van jobban szeretni az állatokat. Senkinek nem ártok vele.

2010. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy akik itt tahózzák és ócsárolják a másikat vajon a való életben, szemtől szemben is ugyanígy reagálnának egy vadidegen véleménykülönbségére?

Gondolkozzatok már el, h hogyan beszéltek egy másik emberrel? Csak azért mert nem egy véleményen van mint a másik.

2010. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam végig a válaszokat, lehet, hogy valaki már írta, szószerint idézni nem tudom, de én olyan idézetet ismerek, miszerint:


A kutya és a macska között az az alapvető különbség, hogy egy kutya ha meghal a gazdája, akkor melléfekszik, és éhenhal mellette. A macskának ha meghal a gazdája, enni kezd belőle.

2010. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem címezted, hogy pavlovi reflex volt a kutyámtól, hogy nem evett, mivel megbüntettem volna érte. Még az életben nem büntettem meg érte, ha evett. A párom kínálta neki a pizzát, de nem kérte, amíg vissza nem jövök. Gondolod, hogy elveszi a kezéből a kaját és utána megbünteteti?! Ez elég furcsa lenne.

Egyszerűen nem eszik, ha nem vagyok ott, még akkor sem, ha az életében a második legfontosabb ember kínálja.

Szeret engem, én pedig a kutyámat, tehát soha nem ütöm meg, a félelem velem szemben nem alakult ki benne, mivel soha nem kerültünk olyan helyzetbe, hogy büntetéssel kellett volna megértetnem vele valamit.

2010. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!