Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az idézetről?

Figyelt kérdés
"Egy kutyának mindig fontosabb egy jó vacsora, mint a gazdájának élete."
2010. ápr. 27. 12:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"csalódva láttam előbb egy kérdésben, hogy valaki többre tart egy kutyát, mint egy embert." Én is csalódva láttam, de te is láthatod, hogy mire mentem a nem egyet értésemmel.

(a letahózott)

2010. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Akiteki ***** válasza:
87%
Szerencsére a kutyák nem rágódnak ilyeneken. :))
2010. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ez a macskákra igaz. az én kutyám rosszul eszik, ha rossz napjaim vannak, míg a macskámat ez nem érdekli, ugyanúgy bezabál jó étvággyal.
2010. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is többet ér egy kutya, mint egy ember (már amelyik). Az emberek önzők. Mégis miért érne többet egy ember? Mert 40 emeletes panel lakásokat épít, és kivágja a fákat? Persze nem azt mondom, hogy minden ember ilyen, mert ha egy rendes normális emberről van szó, akkor biztosan fontosabb mint egy állat (bár ezzel lennének kétségeim).
2010. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát,én még nem hallottam olyan kutyáról,amelyik faképnél hagyta a gazdáját,mert nem volt vacsora.De olyanról sem,amelyik hagyta,hogy a betörők agyosüssék a gazdáját,amíg ő vacsizik...
2010. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Jaj takarodjatok már innen! Mi értelme újabb vitát szítani? Ez van, mi jobban szeretjük a kutyákat, ti meg nem! Nem lehet elfogadni? Tönkreteszi a kis lelkivilágotokat? Menjetek ajnározzátok egymást, ne itt irkáljátok ki az idióta kérdéseiteket! Ez legyen életed legnagyobb problémája h te láttál egy ilyen mondatot és jaj úristen többre becsülnek mint egy embert! Pont ezért becsüljük többre a kutyákat, mint amit ti itt produkáltok! Szánalmasak és undorítóak vagytok!
2010. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
9%
"Szánalmasak és undorítóak vagytok!" De te nem, ugye? :))
2010. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
35%
A hozzáállásotok az te barom! Lassú a felfogásod vagy mi van?
2010. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

13:07-es ! Én vagyok aki letahózott :)

De írtam mellé szépet is :)

Drágám , Édes vagy ! Hehehe Írtam a másikba neked ! Olvasd el !

2010. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
ugyanez van velem is: ha rossz napjaim vannak, a kutyám alig eszik egész nap mellettem van, próbál jó kedvre deríteni... de volt macskám is és ez az idézet inkább rájuk illik...
2010. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!