Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Premiere Best Meat Adult marhás?

Premiere Best Meat Adult marhás?

Figyelt kérdés
Véleményeket és tapasztalatokat szeretnék kérni.

2016. nov. 1. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk ezt eszi mióta felnőtt tápra váltottunk, nekünk nagyon bevált. Juniorból egyik márka sem jött be soha, kihányta, ment a hasa, hullott a szőre, majd végül már meg sem ette, ezt pedig kb fél éve kitörő lelkesedéssel fogadja minden egyes nap, az adagolási útmutató is tökéletes nekünk, csak jót tudok mondani. Mostanában nem fogunk váltani, én nagyon ajánlom.:)
2016. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk ilyet venni (meg a többi ízt is) és nagyon ízlik nekik, teljesen bevált. Kiegészítésnek tökéletes, bár lágyabb a székletük tőle, mint a száraztáptól, de ez természetes. Az egyik legjobb minőségű konzerv. ;)
2016. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Bocsánat, benéztem, azt hittem a konzervről van szó. :D mégegyszer bocsi
2016. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!