Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanátok és...

Melyiket választanátok és miért? Westie vagy cairn terrier?

Figyelt kérdés
Panelba költözne. Köszönöm :)

2016. nov. 2. 18:46
 1/6 anonim válasza:
36%
Nekem van két Westiem, és kertesházban élünk. Nagy szerencse, mert egy panelban nem tudná kiélni mozgásigényét..
2016. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Westie! :) családibb mint a Cairn, bár ő is tökéletes, ha tényleg le tudjátok mozgatni, a westie kicsit alkalmazkodóbb ilyen szempontból.


Megkérdezhetem hogy hol találtál Cairn terriert? :) (régóta keresek :) )

2016. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. És a westie mennyire ragaszkodó? Idegenekkel szemben bizalmatlan vagy barátságos?


(Amúgy Google-be beírod, hogy "cairn terrier kennel" és kidob néhány magyar tenyésztőt. :))

2016. nov. 2. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én westie-im (nem tudom leírni helyesen!! :D) eléggé tartózkodóak idegenekkel szemben, más kutyákkal szemben is, de az itthoni emberekkel nagyon barátságosak :)
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) még egy kérdésem lenne: a szőrük mennyire macerás?
2016. nov. 2. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Trimmelni kell, 2-3 havonta 8-16 hetente kell elvinni őket kozmetikushoz, ez 4-7 ezer ft egy alkalomra :)
2016. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!