Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Hollán Ernő utcai...

Milyen a Hollán Ernő utcai kutyamosó?

Figyelt kérdés
Volt valaki? Érdemes odavinni a blökit?
2016. nov. 2. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltam még, de ha nem lenne messze tőlünk, meglátogattuk volna már. Ha más nem, annyi előnye biztos van, hogy nem otthon lesz minden csupa víz meg szőr, sokkal kényelmesebb kutyát fürdetni direkt erre kialakított helyen :)
2016. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is kényelmi okok miatt szeretném elvinni, csak félek, hogy ilyen időben megfázik. :S Szerinted ha kocsival elugrok és ha végeztünk ráadom a ruháját és úgy vissza kocsiba esélyes egy megfázás? Köszi a válaszod! :)
2016. nov. 3. 08:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szárítani is tud az a gép, szóval elvileg tisztán és szárazon viszed ki, nemigen tud megfázni :) Mondjuk abban én annyira nem bízom, az én kutyám szőre pl. marha lassan szárad, de kocsival meg ruhával szerintem nem lehet gond.
2016. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maximum nyári dög melegben esnék kísértésbe kipróbálni. Ilyen hűvös időben szerintem ne rizikózz.
2016. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem kipróbáljuk! :)
2016. nov. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!