Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kint vagy bent...

Szerintetek kint vagy bent jobb tartani kutyát?

Figyelt kérdés
Nem a legnagyobb testū kutyâkra gondolok itt;)

2016. nov. 4. 09:11
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Pl. ismerősöm most költözött kertes házba, és évek óta van egy kizárólag benti macskája.

Örökbefogadott egy tizensok éves kutyát láncról, akinek boldog, békés éveket teremt még élete végéig...DE kizárólag kint van a kertben. Kapott szalmával bélelt házat, a teraszra takarókkal bélelt fekhelyet...hidegben is napközben a hölgy anyukája sokat kint van a kutyával, este pedig ismerősöm...séta párszor van egy héten, 30 perc max, a kutyának sokat kell még erősödnie :)

2016. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi kutyánk kinti kutya,de ha szüleim engednék én behoznám a házba.

Alapvetően ne felejtsd el,hogy a kutya állat,tehát nem biztos hogy a kanapén pihengetés jobb szórakozás neki,mint madarakat kergetni az udvaron.

Viszont lehet hogy a te kutyád ezt fordítva gondolja,kutyafüggő az egész,de szerintem a kinti-benti a legjobb megoldás.Ha akar kimegy,ha nem akkor nem.

A gazda és a kutya szempontjából is ez szerintem a legjobb.

2016. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Én is így vagyok vele😊

A kutyánk egyébként egy kokkerspániel keverék aki úgy néz ki mint egy erdélyi kopó,csak tacskóméretű

Remélem ez érthető😂

2016. nov. 11. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!