Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha ölben viszem a kutyusomat...

Ha ölben viszem a kutyusomat kell lyukasztanom jegyet?

Figyelt kérdés
Margitszigetre akarok eljutni de csomó tömegközlekedésen kéne átmennem és nem szeretnék ennyi jegyet venni. Amúgy Árpád hídról belehet menni a margitszigetre?
2010. ápr. 27. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kell
2010. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a 4-5 km egy óra séta
2010. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell, hogyha a kutyád öleb (kistermetű), pl táskában... hordozható.

Az Árpád-hídról be lehet menni, igen.

2010. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, most már minden esetben kell Nekik jegyet venni. És ha az oltási könyve is a zsebedben a van az nem hátrány, már elkérhetik azt is. Jegyet mindenképp lyukassz!
2010. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel azt akarjatok mondani, hogy ha nekem van egy havanesem vagy egy yorkim peldaul, es mielott felszallok, beteszem a hordozo taskajaba, ami kb akkora, mint amibe a sportolok beleteszik a cipojuket es a torolkozot, tehat nagyon kicsi taska...es lezarom, tehat nem latszik ki a kutya feje, akkor is elkerik a jegyet???

Mert igy elvileg nem foglalja senkinek a helyet sem es ahhoz senkinek semmi koze, hogy mi van a taskamban. En nem latom ertelmet annak, hogy nekik is kell jegy.

Kell?

2010. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én napi szinten tömegközlekedek a kutyámmal, többször találkoztunk már ellenőrrel is. Buszon, villamoson soha nem kérik a kutya jegyét, csak az én bérletemet. Azt mondták, hogy ha felfogom, és úgy ülök/állok, hogy más utashoz ne érhessen hozzá akkor még szájkosár sem kell neki. A metro az más, ott mindenképpen kell jegy és szájkosár.Nekem spanim van, 1 éve közlekedünk így és még soha nem volt semmi problémánk :-)
2010. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!