Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kölyök kutyánk...

Gryphon kérdése:

4 hónapos kölyök kutyánk bolhás. Milyen cseppet ajánlanátok? Nyakörvet nem szívesen vennék neki. Nektek mi vált be? Fontos, ár nem számít. és gyorsan kellene valami info.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 4. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem ajánlott semmit? Elvileg most voltatok oltáson, vagy most mentek. Őt a legjobb megkérdezni.
2016. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]



ezek közül esetleg valamelyik?

2016. nov. 4. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
már végeztünk az oltásokkal 1 hete..most vettük észre, de vidéken lakunk itt állatorvos csak hetente 2 alkalommal van 1-1 órát. Ezen a héten már nincs, csak szerdán..
2016. nov. 4. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kiltix vált be. Személy szerint jobb szeretem a nyakörvet, mert tovább hatásos. Alapjából véve a Bayer termékekben bízom, tehát spot onból az Advantix-ot ajánlanám.
2016. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nexguard Spectra vagy Bravecto.

Szívférgességre is jók és bolhára és kullancsra is.

Olvass utánnuk.

2016. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ment a pacsi! és a frontline? vagy spray esetleg? azt hallottam azok is jók..
2016. nov. 4. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A Frontline se rossz, de úgy tudom sok helyen már immunisak rá a kullancsok, régóta a piacon van és elég népszerű is, sajnos hozzászoknak a dögök. Ezért nem is szoktam venni, szóval erről nem tudok nyilatkozni.
2016. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!