Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beáztatom a nedves tápot...

Ha beáztatom a nedves tápot lesz olyan vonzó mint a konzerv?

Figyelt kérdés

Kutyáim sok máshoz hasonlóan finnyázzák a tápot. A konzervet persze nyilván szeretik de abbol a jó megfizethetetlen...


Ha a száraztápot beáztatom lesz olyan vonzó a kuzyának mint a konzerv? Próbálta valaki?


Én próáltam a keménykedős módszert de így pont annyit esznek hogy nem halnak éhen és mivel 6 és 7 hósak nem ártana ha fejlődnének.


2016. nov. 4. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sokan csinálják, de szerintem ez ehetetlen... Rettenet!

Akkor már inkább maradjon szárazon, mint ez a megszívott szar.

2016. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A szagokra mennek. Cseppents rá egyetlen csepp olívaolajat, vagy sült hús zsírját és forgasd össze, vagy egyetlen karika kolbásszal/egy kocka szalonnával, bármivel forgasd össze... attól jó illata lesz, szívesebben fogják fogyasztani.
2016. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kettes ilyen trükköket már próbáltam... lenyalogatják és kiköpik...

Borzalom.

Azt is próbáltam hogy konzervvel kevertem de akkor is a konzervet lenyalogatták a többit otthagyták. A royalt eszik a legjobban de a többit...

2016. nov. 4. 20:57
 4/20 anonim ***** válasza:

A szaglás nagyon fontos szerepet játszik a kutyáknál, csak azért mert ránézésre hasonló állaga lesz a vizes száraztápnak, még nem fogják úgy enni, mint a konzervet.

Mi hasonló helyzetben azzal trükköztünk, hogy a nedves táphoz egy minimális konzervkaját kevertünk. Akár úgy, hogy kis konzerveket veszel csak, vagy egy nagy konzervet több részletben adagolsz a nedves táp mellé. Csak jó alaposan keverd el, hogy a táp teljesen átvegye a konzervkaja illatát, különben lehet hogy egyszerűen kieszi belőle a konzervafalatokat, a többit pedig otthagyja.

Nálunk 7 kutyából 7-nél bevált :D

2016. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ki és akkor kiderűl... De levesként add akkor a vízzel együtt, különben semmi értelme csak tönkre megy a táp.


Amúgy nekem is volt ilyen problémám a cicmánnyaimal, de amióta Hills tápot kapnak nincs (elötte elég olcsót kaptak).

Megkérdezhetem, hogy te mivel eteted Őket? :)

2016. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Royalt kapnak de van meg par kilo maradék premier táp is itthon. A royalt megeszik nagyjából de a prémiumot nem. Viszont elég drága hogy ne dobjam ki...
2016. nov. 4. 21:11
 7/20 anonim ***** válasza:

Az enyém úgy kapja a tápot, hogy pár kanál natúr joghurtot elkeverek egy pici vízzel, beleöntöm a tápot és összekeverem. Nem áztatom, azonnal odaadom neki. Így gond nélkül megeszi, pedig nagyon finnyás. Szárazon nem eszik belőle.

Nem saját találmány, az állatorvos javasolta és nekünk nagyon bevált. Ugynez működik húslevessel és tojáslevessel is. Eddig ezeket próbáltam.

Természetesen ha levest adunk a kutyának, csak nagyon enyhén lehet fűszeres. Én mondjuk magunknak sem főzök fűszeresen.

2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A premier táp elírás és prémiumot akartál?

Csak mert a Fressnapfban pont van egy ilyen nevű táp, hogy Premiere, ha esetleg nem erről van szó, akkor én kipróbálnám ezt, az extra finnyás kutyám, aki szintén inkább "éhezett" kölyökként hetekig, rögtön megette, előtte semmilyen másik nem jött be.

Én a nedves tápot sem ajánlanám, szerintem a maradék szaga is elmegy, és nekünk így sem ette meg, így mondjuk amit elé raktam reggel kicsit vizezve, az estére összefonnyadt és bepenészedett, ekkora pazarlást pedig azért mégsem akartam, így nem is próbáltam többet.

2016. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De ha igy sem, ugy sem eszik meg, akkor mi a frásznak adod nekik? Megértelek abban, hogy drága a jo konzerv, de nem az a jobb, ha jót veszel drágán, mintha szart vennél olcsón, amihez hozza sem érnek?
2016. nov. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Épp ez az! Próbál ki más jó minőségű tápokat!
2016. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!