Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illene hozzám?

Milyen kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés
Kb egy éve fogalmazódott meg bennem hogy kutyát szeretnék. A Németjuhász nagyon tetszik, egyik kedvenc kutya fajtám, de az a baj hogy nem illik hozzám, mivel én kicsit lustább vagyok, ez pedig munka kutya és nem hiszem hogy jól érezné magát mellettem. Rólam annyit kell tudni, hogy 20 éves lány vagyok, még tanulok, és kertes házban élek, és nem vagyok túl mozgékony, sportolni sem szeretek sajnos, de napi 2 órát tudnék vele foglalkozni, hétvégén többet is. Szerintetek milyen kutya illene hozzám?

2016. nov. 5. 15:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj, elfelejtettem, hogy ezeket a kisebb fajta kutyákat nem igazán kedvelem, pl.: Yorki stb.
2016. nov. 5. 15:56
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem rosszból, se semmilyen. A vége úgyis az lesz hogy a kutya kint unatkozik a kertben, ahol senki nem törődik vele.
2016. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Amerikai bulldog,bordeauxi dog (ezek ilyen ,,rongyos,, pofájúak) mind a kettő szeret lustálkodni,de nekik kell egy jó hosszú séta. Pl.: egy órás. Ha nem vagy képes naponta legalább 2 órát kutyasétáltatással tölteni,de mégis akarsz kutyát az lesz a legjobb ha már alapból egy menhelyről fogadsz örökbe és egy kicsit öregebbet.

Hy fiatalt szeretnél akkor megint a menhely és akkor kérj meg valakit aki vinné őt sétálni.

2016. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
első válaszoló, benti kutyának akartam :)
2016. nov. 5. 16:04
 5/10 A kérdező kommentje:
A sétával nem lenne gond, 2 óra séta meglenne bőven :)
2016. nov. 5. 16:06
 6/10 A kérdező kommentje:
3/5 nem menhelyről, hanem tenyésztőtől szeretnék.
2016. nov. 5. 16:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit jobban definiálhatnád, hogy mit értesz lustaság alatt, ha napi 2 óra kutyázás beleférne, mert az nagyjából bármilyen munkakutyának elég :) Kivéve a kivételes eseteket, de ha nem egy pörgős kölyköt vlasztasz, akkor ezzel nem lesz gond.
2016. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
A tenyésztőtől nagyon drága és a menhelyeken pedig 450 kutya és más állat van és csak arra várnak,hogy egy család örökbe fogadja őket,de nem erőltetem rád. Ha tenyésztőtől szeretnél kutyát akkor tenyésztőtől hozol.
2016. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha tudsz vele foglalkozni és lesz rá időd és pénzed akkor szerintem jó helye lesz nálad egy kutyának. Esetleg magyar vagy német vizsla, border collie, boxer.
2016. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg angol bulldog? Elég nyugodt, sőt lustácska és nem olyan pici. Ha kisebb is okés, akkor francia bulldog, ő egészségesebb valamivel. Velük nem kell hatalmas sétákat tenni.
2016. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!