Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem lehet szeretgetni a...

Miért nem lehet szeretgetni a kutyámat?

Figyelt kérdés

4 hónapos és csak akkor engedi ha alszik vagy ha nagyon álmos.

Amúgy állandóan harap és játszana.

Van hogy az ölembe másik , de ott csak a kezem meg mindenemet harapja.

Később majd szeretgethetobb lesz? :)


2016. nov. 5. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudhatja. Nekem a kisebbet (10kg) gyakorlatilag simivel es szeretgetessel lehet buntetni, annyira ruhellni, mig a nagy 30 kilos egy olebnek kepzeli magat, akkor erzi jol magat ha sikerul beletuszkolnia magat az olembe es kapja a simit.


Bar a legtobb kutya kedveli, ha a gazdaja kenyezteti, szeretgeti, de itt is vannak kivetelek, lehet a tied is az. Mondjuk olyanrol is olvastam mar, hogy ahogy idosebb lett simogathatova valt, de nem tudom ebben mennyi a realitas.

2016. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Játszani akar. Ez normális kutyaviselkedés. A kutyák nem azt élvezik, pláne kölyökkorban és ha tele vannak energiával, hogy "szeretgetik" őket. Nem plüssállatok.
2016. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!