Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lessz vagy kibirja?

Baja lessz vagy kibirja?

Figyelt kérdés
Most ivartalanították ki a 6 hónapos kutyámat.kint van az udvarba egy jól bélelt kutyaház neki(vastag dús szőrű keverék) de nem akar abban aludni hanem hátrament a teraszra és ott alszik a hidegbe nem lessz baja?

2016. nov. 7. 19:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a most? Ma, vagy egy hete? Nem mindegy.

Műtét után 1-2 napig nem kellene kitenni. Akkor sem, ha egyébként kinti kutya. Ilyenkor fázósabbak, elesettebbek és nagyon oda kell rájuk figyelni. Egy friss sebbel nagyon nem kellene neki a hidegben feküdnie.

Mindegy, hogy mekkora a szőre, a hasa pucérra van borotválva a műtét miatt.

Nálunk is kint vannak a kutyák életvitel szerűen (sokat vannak bent, de ez más kérdés), de ha betegek, bent alszanak. Kiköltözöm melléjük matraccal, ágyneművel és velük vagyok. Én sem szeretnék friss műtéti sebbel egyedül aludni a hidegben.

2016. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De a kutyaháza se a sárban hanem kavicson van.raktam neki ida plédet de az a baj hogy a kőre teritett plédbe nem hinném hogy beletudja fészkelni magát :(.Legszívesebben lefektetném magam mellé az ágyba ugy sajnálom egyedul odakint :"(
2016. nov. 7. 19:48
 13/30 A kérdező kommentje:
Ma volt a műtét.Tudom hogy bent kénw lennie de apa egyszerűen nem engedi és nem tudok mit csinálni :(
2016. nov. 7. 19:50
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vigyél ki neki sok-sok takarót. A garázsba se mehetne be esetleg? De tényleg, sok takaró, és tiszta hely kell neki.

Az hogy te lázas vagy, nem indok.

Ezeket mindenképen biztosítsd, legalább 2-3 éjszakár szukénál.

Ha kan akkor elég 1-2 éjszaka.

2016. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem engedi apukád? Mikor az empátiát osztották, nem állt sorba?
2016. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Most beraktam a házába és reménykedem hogy nem jön ki.bent van neki két pléd szoval ha ottmarad nem fog fázni csak maradjon ott :(
2016. nov. 7. 20:08
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptatok az állatorvosnál egy tájékoztatót a műtét utáni teendőkről??? El szokták mondani, de még egy nyomtatott tájékoztatót is szoktak adni arról, hogy a műtét után 1-2 napig száraz, meleg helyen kell tartani az állatot! Tudom, hogy nem a te felelősséged, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nincs egy négyzetméternyi hely a házban annak a kutyának erre a kis időre.
2016. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem csak apa nem szereti a kutyákat és az enyémet se :(

Amikor hazajottunk az orvostol akkor egy pár orára behozte de ahogy apa megjott ki kellett vigyem :(

Ő ugy gondolja hogy a kutya csak kintre való

2016. nov. 7. 20:10
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Megfásult, régimódi, elavult, idióta gondolkodása van apádnak.
2016. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak mondd meg, hogy sokkal többe fog kerülni a kutya, ha elfertőződik a sebe és/vagy fel is fázik, mert nem engedi be borotvált hassal és friss sebbel. Hátha ez meghatja.
2016. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!