Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lessz vagy kibirja?

Baja lessz vagy kibirja?

Figyelt kérdés
Most ivartalanították ki a 6 hónapos kutyámat.kint van az udvarba egy jól bélelt kutyaház neki(vastag dús szőrű keverék) de nem akar abban aludni hanem hátrament a teraszra és ott alszik a hidegbe nem lessz baja?

2016. nov. 7. 19:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nekünk okt. 27-én ivartalanították a 6 és fél hónapos németjuhászunkat. Alap hog amég nem ébred fel teljesen az altatásból bent kell lennie, mert nem tudja melegíteni magát, meg amúgyis teljesen kiszolgáltatott. Másnap még nagyon sokat volt bent, aztán napközben kint ls éjszaka bent (még most is, mert újra kellett műteni, mert a nagy urálásba rohangálásba meglazultak a belső varratai és a folyadék begyűlt a bőre alá. Úgyhogy még mosti napközbe néha, de éjszaka bent van.)
2016. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Amég nem ébredt fel addig bent volt a házba és még utáni is egy darabig de de már kint éjszakázott
2016. nov. 8. 10:14
 23/30 A kérdező kommentje:
Raktam neki oda pokrócokat meg párnát de hiába rakom oda direkt nem fekszik rá hanem mellette alszik:(. Miért csinálja ezt?
2016. nov. 8. 10:15
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha fázik/kényelmetlen majd ráfekszik. Ne erőltesd:) nem akar ráfeküdni ennyi.
2016. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ehhez csak gratulálni tudok. Hihetetlen, hogy valki nem bír 2-3 napot egy kutyával.
2016. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm mindenkinek :).Most már jobban van egy kicsit és ugy tűnik nincs semmi baja
2016. nov. 8. 15:52
 27/30 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz semmi baja. De nem csak azzal van a baj, hogy friss a sebe, és kosz van, hanem hogy az állatoknak altatás/bódítás után felborul a hőháztartása és nem csak addig míg fel nem ébred. Nekem márciusban lett ivartalanítva a szukám, lakásban lakunk, de még így is betakartam amíg nem tért magához.
2016. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Most már napközben alig fekszik és sokat mászkál a kertben és visszatértek a régi szokásai nagyjábol :). Az nem baj hogy a kertben játszik és sáros lessz a hasa is,meg vizes?
2016. nov. 9. 12:32
 29/30 anonim ***** válasza:
Az eddig elmondottak alapján mit gondolsz, baj? Friss sebbel, csupasz hassal hidegben vizesnek meg mocskosnak lenni? Ugyaninnen indultunk.
2016. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
jó de nem kötözhetem az ágyhoz a varratszedésig
2016. nov. 9. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!