Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra lett annyira szobatisz...

Mikorra lett annyira szobatiszta a kutyátok hogy kibírja amíg munkában vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem egy 7 es egy 6 honapos kutyam van. De szerintem soha nem lesznek szobatisztak... pedig ugy csinalom ahogy a nagykonyvben meg van irva. Gyakran viszem oket ki mikor itthon vagyok. De ha nem figyelek akkor nem varnak am a kovetkezo kimenetelig ami ugye 2-3 ora.


Pedig fizikalisan kibirjak mert ha megengedjuk hogy velunk aludjanak reggelig semmi...


Olyan mintha nem ertenek hogy bent nem szabad pedig leszidom mikor rajta kapom es kint megdicsere

Meg jutifalit is kapnak.



2016. nov. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a miént már 4-5 hónaposan szobatiszta volt. most 9 hónaposan már 12 órát is simán kibír de természetesen 5-6 óránként levisszük.
2016. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja ès esőben egyaltalan nem hajlandóak kint
2016. nov. 8. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Ohh első de irigyellek..
2016. nov. 8. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen nem volt sok dolgunk. Csak légy kitartó. Ha bent rajtakapod szidd meg de ne nyomd bele az orrát. Kint pedig addig sétálgassatok amíg nem pisil és kakil aztán nagy dicséret és játék. Juti fali nem kell. Nálunk is kell reggel este jó fél órát sétálni mire megszállja az ihlet és végre kaksizik :D
2016. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!