Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korban lett...

Mennyi idős korban lett szobatiszta a kutyátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 hónapos korára már teljesen szobatiszta volt.
2014. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem konkrétan az első tüzelésénél. Kereken 9 hónaposan. Mikor megjött neki, másnap kivittem sétálni és szó nélkül csinálta a dolgát, illetve a szobában pedig kaparta az ajtót. Szóval szerintem ez az ivaréréssel is összefügghet..De nem biztos :)
2014. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem, hogy előtte persze már 4 hónapos korától folyamatosan szoktattam kifele.
2014. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos korára 80-85%-ban szobatiszta volt, rá 2 hétre már majdnem 100%-os volt az arány. :) Az első két hétben voltak csak kisebb-nagyobb balesetek, utána már egyből értette mit is akarok tőle igazából. :) 3 hónapos korára teljesen szobatiszta lett.
2014. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem 4 hónapos a kutyám, már nagyjából szobatiszta csak az a baj, hogy kb. 7:30-tól 14-ig egyedül van otthon és akkor bepiszkít. Hétvégéken minden rendben van. Mit tegyek?
2014. szept. 28. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

ha hétvégén nincs vele baj,akkor nem tudsz mit tenni. Kölyök és nem tudja tartani. Nagykorában változni fog!

Amúgy az én kutyám szobatiszta volt 10 hetes korára. de ebben az is segétett hogy menhelyi kutyus és nem ismerte hogy mi az a ház, és a bentlét. Kezdettől fogva kijárt az udvarra.

2014. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!