Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit mondjak neki hogy elhiggye?

Mit mondjak neki hogy elhiggye?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem az állatokat főleg a kutyákat és lenne is egy, de anyum meg tévhitekben él, mert ő még egy yorkit is kitenne az udvarra. szóval én benti-kinti kutyának szánnám de nem engedi. meghogy a 30 cm marmagasság nagy a kutyáknál. hogyan kéne neki ezt elmondani hogy ez nem így van mert nem hisz nekem.

2016. nov. 12. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha még ele élsz,ésa úgy lenne a kutya,inkább ne,nekem is ilyen szüleim vannak
2016. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleim sem engedik, hogy bent legyen a kutya(mert a kutyaszőr mindenhol ott lesz, nehéz a szobatisztaság stb.), de az ő házuk, velük élsz, ezt tiszteletben kell tartsd, majd ha lesz saját lakásod, azt csinálsz amit akarsz. Addig tudsz kint tartani kutyát, az is nagyon jó, csak ne yorkit válassz, mert az télen nem hiszem, hogy kibírja.
2016. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most az én házamban lakik
2016. nov. 12. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt vagy és a te házad akkor meg szard le!


Azt hozol oda amit akarsz, ha yorki lesz yorki lesz ha német juhász akkor német juhász.


Anyudnak semmi köze hozzá,hogy a saját házadban milyen állatot tartasz.

2016. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a saját otthonodról van szó, akkor nem kell engedélyt kérned. Vidd haza a kutyát és takaríts napi fél órát :) Kutya mellett kb. ennyi takarítás szükséges. Az elején valamivel több, amíg nem teljesen szobatiszta.

Nálunk kutya, macska mellett fehér szőnyegek vannak :)

Anyukád hamar meg fogja szeretni a kutyust.

2016. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ha anyukád lakik nálad, és te felnőtt ember vagy, aki eltartja magát, meg a kutyáját, akkor nem kell győzködnöd: úgy tartod a kutyádat, ahogy te szeretnéd. Ő meg vagy elfogadja, vagy elköltözik.

Ha viszont te függsz anyudtól, akkor az van, amit ő mond. Ez általában így szokott lenni. Akkor tarts kutyát, amikor önállóan megállsz a lábadon és tudsz érte felelősséget vállalni. Ebben az esetben pedig ne engedj beleszólást.

2016. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!