Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm küldött egy képet,...

A barátnőm küldött egy képet, hogy milyen kövér, szerintetek mit mondjak neki hogy elhiggye, hogy nagyon nem az? (képet küldök privátban)

Figyelt kérdés
177cm és 58kg 20 éves.
2013. szept. 1. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
megírom őszintén ha elküldöd a képet.
2013. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnő képét ne küldözgesd senkinek, főleg ne idegeneknek.
2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kuld
2013. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinálj róla egy videót. Én eddig mindig túlzásnak éreztem, hogy néhány ember meg van rökönyödve, hogy mennyire sovány vagyok. Sem a tükörben, sem képeken nem látom magam reálisan. Egy sulis videón megláttam magam és kissi elkeserítő volt, hogy tényleg mennyire vékony vagyok. Nem értem miért mondják, hogy a kamera kövérít :D
2013. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tájékoztasd testképzavarokról, vagy beszélj vele szigorúan objektíven, vedd bele a testkompozíciót, a rossz táplálkozás és a nem megfelelő edzés, kevés testmozgás rossz hatásait. Merthogy ezért vannak nem különösebben kövér, de rossz formában lévő nők, hiába nem híznak el még 20 évesen, akkor is rossz a formájuk. Mert nem esznek jól, és vagy nem edzenek vagy értelmetlen az edzésük. Így meg fogja érteni, hogy nem kövér de alakítania kell magán. Feltételezem hogy van min..
2013. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 4. ötlete jó, én is fotókon láttam meg először, hogy gömbölyödök és nem előnyösen, a tükörben valahogy eddig nem láttam.


Viszont idegeneknek ne küldözgess képeket a barátnődtől, mert ez visszaélés, ha felismerhető rajta a barátnőd és megtudja, be is perelhet (ha kéred, idézem az ügyvédet).

Na meg mindenféle perverz járkál itt, nem tudod, hogy egy-egy válaszoló kicsoda.

2013. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Na szóval, semmi gond nincs vele, teljesen normális női alkata van! Egyáltalán nem kövér! Ne dőljetek be a média világának, hogy 40 kilós ember az ideális. Ha nincs megelégedve magával akkor ne fogyókúra hanem sok sport! Ha ez megvan és kövérnek látja magát akkor el van tolódva az önképe. támogassátok kis önbizalma legyen, mert ha belemegy a kövér vagyok témába és mindent megtesz, hogy fogyjon mikor nincs miből akkor komoly egészségügyi gondjai lesznek. Szóval a csajszi tíz pontos.

33\F

2013. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem se kövér a csajom, de bebeszéli magának, hogy az. Fogyókúrázik, de próbálom lebeszélni róla, nem megy. Küldheted nekem is.
2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
küldheted, bár gyanítom csak sportolnia kéne és nincs baj vele, de úgy azért reálisabb lesz. :)
2013. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!