Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit mondjak neki, hogy elhiggye?

Mit mondjak neki, hogy elhiggye?

Figyelt kérdés
Ma nagyon nem szeretnék iskolába menni, majdnem minden órán dolgozat lesz, és nem bírom ezt a stresszet már.. Valamilyen betegséggel el kéne hihetni anyának, hogy rosszul vagyok. Mit mondjak neki?
2012. jún. 6. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hasmenésed van?
2012. jún. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon trükközni akarsz felleheled a lázmérőt.


Vagy elmész dokihoz anélkül h mondanád anyádnak. Miközben mész a dokihoz, nagyokat lélegzel szájon át a hideg levegőbe... mire oda érsz piros lesz a torkod, talán még köhögsz is. Én mindig ezt csináltam :)

2012. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mégis csak elmentem, de jól tettem, mert jó lett az összes dolgozatom.:)

A stressz tönkretesz..

2012. jún. 6. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

El is kell, felesleges kibújni a dolgozatok alól, mert úgy is be kell őket pótolni. És nincs rosszabb mint utólag dolgozatot írni.


Na meg majd ha elkerülsz egyetemre, ott nem, hogy minden órán, de minden nap lesz minden órán dolgozat, és akkor a vizsgaidőszakot hagyjuk is, amikor 1 hónap alatt kell kb 5 érettséginek megfelelő anyagot megtanulni.


Ilyen ez a pop szakma.

2012. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!