Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg betegség miatt volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg betegség miatt volt rossz a kapcsolat, mit mondjak hogy elhiggye?

Figyelt kérdés
A párommal elképesztően szerelmesek voltunk egymásba, 2 éve. Sajnálatos módon amint elkezdtem egy bizonyos fogamzásgátlót szedni, egyre gyakoribbak voltak a hangulatingadozások, és a hisztit, ok nélküli viták. Sokadjára megígértem hogy nem lesz több hiszti, de persze megint lett, és azt mondta vége befejezte velem, sose kellek neki többet. Nem tudtam belenyugodni, hogy miért teszek tönkre valamit ami minél fontosabb nekem, és kiderült hogy a fogamzásgátlótól felborult a hormonháztartásom, ezért voltam kvázi teljesen elmebeteg. Mondtam neki hogy csak abba kell hagynom a gyógyszert, és minden rendbe jön, de már nem hisz nekem olyan sokszor ígérgettem, belefáradt és nem érdekli. Mit tehetnék, mit mondhatnék hogy elhiggye nem tehetek róla amit tettem, és minden rendbe jön ha helyre áll a hormonháztartásom?

2016. márc. 15. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna mar akkor cserelned a fogamzasgatlot... Ettol fuggetlenul eleg erzeketlen a baratod. En direkt felkeszitettem a parom, mikor elkezdtem a gyogyszert hogy lehet hogy hisztisebb / idegesebb leszek.
2016. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a gyógyszert!

Utána simább lesz minden. Én csak 3 hónapig szedtem de utána folyton hisztis voltam, fájt a fejem, kevésbé akartam a szexet, minden bajom volt. A barátom inkább használ gumit, minthogy így legyünk. Utána is kellett egy kis idő, mire minden helyre jött. De helyre jött.

Miért szeded még, ha ki vagy tőle? Nem hajlandó óvszert húzni? Válasszon: vagy te vagy jól és minden oké vagy óvszer nélküli szex. Nekem elég egyértelműnek tűnik.

2016. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A probléma hogy elhagyott, a hisztik miatt. Már abba hagytam a gyógyszert, de őt nem kaphatom vissza, mert nem hisz nekem.
2016. márc. 15. 09:56
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne fogd rá a gyógyszerre a viselkedésed.Ha ez kihozta belőled a hisztis állatot,akkor egy bármilyen más tragédia mit váltana ki? Nincs önuralmad,ennyi.Nem csoda,ha kiábrándult,ezek után nem várhatod,hogy szeressen.Ilyen erővel egy elmebeteget is szerethetne,hiszen az is csak beteg.
2016. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyobb esélye van annak, hogy ezt már nem tudod megjavítani, mint annak, hogy összejön.


Teljesen mindegy, hogy mi volt a kiváltó ok, rajtad kívül álló vagy sem, ha elmúlt a vonzódás, ha elmúlt a szerelem, akkor azt nem fogja megoldani, hogy eltűnik a probléma. Utólag persze jó tudni, hogy nem miattad volt, de változtatni ez már nem fog sokat.



Örülj, hogy megtaláltad az okot, mert így a következő kapcsolatodba tiszta lappal vághatsz.

2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VirágésBence ***** válasza:
Kérj a bizonyításra esélyt, hátha ad, ha meg nem akkor te mindent megpróbáltál és nyugalomban léphetsz tovább.
2016. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azért azzal nem érek egyet, hogy az élet pusztán önuralom kérdése. És az elmebeteg hasonlat sem állja meg a helyét itt.


Én még kislány koromban sem voltam soha hisztis. És középiskolában annyira ura voltam önmagamnak, hogy már ki akartam magam kiáltani kisbuddhának. De aztán jöttek a felsőbb tanulmányok, mellette szétcsúszott anyám élete minden fronton és rajtam vezette le a dolgait. Hirtelen minden a nyakamba szaladt és nehéz volt mindenhol helyt állni, segítség nélkül. Akkor én is kezdtem szétcsúszni és kiesett a gyeplő a kezemből. Nagyon könnyen lettem ingerült, morcos. És mivel nem találkoztam ezzel az érzéssel előtte nem is tudtam vele mit kezdeni. Meg kellett tanulni kezelni az indulataim. A hangulatom. Egy külön folyamat volt ez.


Ha a kérdező sem egy hisztis fajta, és a hormonok miatt ilyen, (amit nem tud uralni, irányítani) akkor neki is meg kell keresni a kiváltó okot és meg kell tanulni kezelni ezt az érzést.


De a kérdésedre válaszolva: a hisztid megölheted a kapcsolatot, a szerelmet és ezzel sem ő, sem te nem tudsz már mit kezdeni. Ha neki elege lett, akkor szerintem itt ennyi volt a kapcsolat.

2016. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Márpedig a hisztit meg lehet, és meg is kell tudni kezelni, bármi is az oka!

Azért a fogamzásgátló annyira nem fordítja ki az embert önmagából, maximum felerősíti az egyébként is meglévő személyiségvonásokat.

Azt mondod, a hormonális hatások okozzák, hogy elviselhetetlenné válsz? Tudod, milyen hormonbomba egy terhesség? A fogamzásgátló ahhoz képest smafu! Akkor ezek szerint majd terhesen is el fogod üldözni a párod?

Inkább tanuld meg kezelni az indulataid, azzal jobban jársz. És akkor simán szedhetsz tablettát is. ;)

2016. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!