Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megpofoztam, elloktem és le...

Megpofoztam, elloktem és le nyomtam a grabancanal fogva a kiskutyamat, nagyon rosszul eshetett neki?

Figyelt kérdés

Nem szoktam bántani, de nagyon durva. Mindkét kezem tiszta seb, nincsen olyan nap hogy be véreznek.

A lábam is tiszta karcolás, mert a lábujjakat is elkapja.

Próbáltam már mindent, ott hagyom. Játékot teszek a szájába, akkor inkább ugrik egyet és a kezembe harap.

Ahogy megutottem megjobban belendult / most is épp harapja az ujjaimat/ és nagyobbakat harapott és jött nekem és kapott felem. Ez tartott 5 percig kb aztán lenyomtam a grabancanal de folytatta, megint harcolunk aztán lenyomtam, nem kapkdott és morgott akkor elengedtem és elfutott és oda hozta egy játékát.


Nagyon szeretem, és nagyon bánt ez az egész. De nem tudom mit csináljak a harapdalas ellen.

Van egy csomó játéka, ilyen szárított húsok amiket raghat.


4honapos egyébként


2016. nov. 16. 22:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként cesar Milan filmjeit, ha bárki is látta (A csodálatos kutyadoki néven fut), Cesarnak is van saját harapása: 5 ujjal, karomba szorított kézzel, oldalba vágja az ebet fegyelmezésképpen.
2016. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#14-es, de igenis a kutya a falkában van a családban, és te vagy a falkavezér. Neked vagy nincs kutyád vagy te vagy a falka. (vagy a papucsférj, kb ugyanaz)
2016. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
58%
Egyeltalán nem kell megpofozni. Az én kutyám 4hónaposan nagyon durván harapott. Azt hittem,így marad :D Megsimogatni nem lehetett.. Mindig rászóltam, és arrébb raktam a grabancánál fogva. Ha jött és harapott, gyorsan átmentem a másik szobába, és egyedül hagytam 10percre. Sok türelem kellett, de most már szinte egyeltalán nem harap. (7hónapos) Persze ez függ a kutyától is, lehet neked több vagy kevesebb ideig fog tartani. Sok sikert :)
2018. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!