Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi kutyáknál melyek a...

Kaukázusi kutyáknál melyek a legfontosabb nevelési módszerek, hogy a kontroll nálunk maradjon? Hogy lehet elérni azt, hogy mástól ne fogadjanak el ételt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlanok vagyunk kutyanevelésben, házba költöztünk és ajándékba kaptunk két kaukázusi kutyakölyket. Örülünk, viszont érdekelne tapasztalt gazdiktól pár jótanács, hogy mire figyeljünk, hogyan neveljük őket, hogy jó legyen.

Pár frappáns névvel is segíthettek :-))



2016. nov. 17. 13:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Mi itthon mindig kaukazusit tartottunk de kizarolag csak szukat. Egy kant en se tudnek bevallalni. Nekunk nem volt gondunk vele soha. A kezdesi szidasok megvoltak ha rosszst csinalt mrg is tanulta. Az embereket megszokta. Mar a 3. Kaukazusi szukam mellett jonnek be emberek ugx hogy nem kell megkotni. Ha en engedek be valakit onnantol a kutya nem ugat nem morog csak szaglassza az idegent. Kiskutyat hoztunk 1 2 nap utan megtanulta hogy a mi dontesunk be kell hogy fogadja. Azota egymasba bujva alszanak. Kanoknal viszont hallottam hogy ez mas lehet. Vadabbak elvileg sokkal es azokat tenyleg nehezebb nevelni. Ezt nem tudom. De nekunk mar 20 30 eve szuka kaukazusi vedi az udvart es panasz nem volt meg ra. Na jo egyszer a postas kivulrol keriteshez tamasztotta a biciklijet es a kutya leszedte az ulest :Dd
2016. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van, mint az előző kommentelőnél!


Velünk együtt kell bejönnie valakinek ahhoz, hogy tudja nem ellenség. De szerintem ez egy jó dolog, ugyanis nem szavaz bizalmat idegeneknek.

2016. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :-)
2016. nov. 27. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!