Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára veszek egy huskyt....

Nemsokára veszek egy huskyt. Anyukám nem nagyon szeretne huskyt, hogyan győzzem meg hogy akarja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég eldöntöttem hogy szuka husky-t veszek (fekete fehéret), csak még nem tudom hogyan alkalmazkodna a családhoz. Mivel csak én és apukám szeretnénk a huskyt, anyukám nem annyira mivel ő szerinte állandóan vonyítanak és majd nem fog tudni aludni tőle, de szerintem nem ez alapján kell megítélni egy kutyát. Kb. egyezik a személyiségünk. Naponta 4-5 órát tudok játszani és futni/sétálni vele. Télen, húzatnám vele a szánkót meg stb. Na de most nem ez a baj. Mint említettem anyukám nem nagyon szereti ezt a fajt, ezért nem is szeretné a házhoz. Viszont nekem a mindenem ez a fajta és nemtudom meggyőzni anyukámat hogy ő is ezt a fajtát válassza. Ő inkább házörzőt szeretne de én nem, mivel én jobban szeretem ha rám figyel a kutya és nem az emberekre/macskákra/kutyákra. A környéken nagyon sok husky van és nagyon sokszor megyek el a gazdijukhoz hogy láthassam őket, a huskykat, mivel gyönyörűek. Számukra ismeretlen személy vagyok és nem is ugatnak vagy morognak. Szerintem ez a fajta hozzámillő lenne. Hogyan győzzem meg anyukámat szerintetek?

2016. nov. 18. 22:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%
ha te meg csak annyi idos vagy, hogy nincs szabad akaratod, es meg kell gyozni valakit a kutyatartasrol, akkor neked meg azt ajanlom h varj addig, amig a sajat haztartasodba vihetsz kutyat!!
2016. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ő engedi, de nem szeretne huskyt és nem is figyelne rá. Nem gondozná.
2016. nov. 18. 22:25
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor magadnak veszel, vagy anyukádnak? Szóval viszel a házhoz egy kutyát, anyukád ezt nem szeretné aztán neki kellene gondoznia?

És nem támogat, de kapsz rá pár százezer ft-ot???

2016. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem fog támogatni semmiféle pénzzel. Én kell magam 14 évesen adjak neki enni,játékokat venni,oltásokat elrendezni és minden más dolgot megvásárolni (póráz,nyakörv,hám stb..). És belesegít a tesóm is ami elég sokat jelent.


Anyukám meg gondozná a másik kutyát ami most van, mivel az mellé szeretnék egy huskyt is. Tehát övé lenne a mostani kutya, és ő azt gondozná.

2016. nov. 18. 23:09
 5/35 anonim válasza:
77%
Gondolom apád is adna bele. Egy ekkora testű kutya gondozása sok pénz. Nekem még a kis termetű tacskóm is eleszik 30ezret havonta. De ha biztos 20évig tudsz rá vigyázni és biztos anyagi háttérrel akkor apáddal beszéld meg.
2016. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
15kg prémium táp (junior) elég 2 hónapig sztetek? Egy kölyökkutyának?
2016. nov. 18. 23:17
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
Hogy elég e ezt nem tudom de azért szalámi vagy konzerv is kell neki. Száraz kaja meg mindig ugyanaz ugye nem valami jó megoldás. Azt nem írtad hogy házörzö lesz vagy kedvenc?
2016. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Persze hogy kedvenc. Egy családtag.. Amúgy se lenne jó házörzőnek sztem. :)
2016. nov. 18. 23:28
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Azzal tisztába vagy, hogy egy Husky 200.000Ft körül van?

Anyukádnak teljesen igaza van.... Én se vennék a gyerekemnek Huskyt.

2016. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Itt szerbiában biztos hogy nem olyan drága.Én 70-euróért veszek törzskönyveset. Egy törzskönyves ér 100eurót , max 150-200, de van 500eurós is ami nagyon ritka és az nagyon messze van.
2016. nov. 19. 00:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!