Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára veszek egy huskyt....

Nemsokára veszek egy huskyt. Anyukám nem nagyon szeretne huskyt, hogyan győzzem meg hogy akarja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég eldöntöttem hogy szuka husky-t veszek (fekete fehéret), csak még nem tudom hogyan alkalmazkodna a családhoz. Mivel csak én és apukám szeretnénk a huskyt, anyukám nem annyira mivel ő szerinte állandóan vonyítanak és majd nem fog tudni aludni tőle, de szerintem nem ez alapján kell megítélni egy kutyát. Kb. egyezik a személyiségünk. Naponta 4-5 órát tudok játszani és futni/sétálni vele. Télen, húzatnám vele a szánkót meg stb. Na de most nem ez a baj. Mint említettem anyukám nem nagyon szereti ezt a fajt, ezért nem is szeretné a házhoz. Viszont nekem a mindenem ez a fajta és nemtudom meggyőzni anyukámat hogy ő is ezt a fajtát válassza. Ő inkább házörzőt szeretne de én nem, mivel én jobban szeretem ha rám figyel a kutya és nem az emberekre/macskákra/kutyákra. A környéken nagyon sok husky van és nagyon sokszor megyek el a gazdijukhoz hogy láthassam őket, a huskykat, mivel gyönyörűek. Számukra ismeretlen személy vagyok és nem is ugatnak vagy morognak. Szerintem ez a fajta hozzámillő lenne. Hogyan győzzem meg anyukámat szerintetek?

2016. nov. 18. 22:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Jó lesz neked :)
2016. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

[link]


Na itt vannak a kölykök.

2016. nov. 21. 20:28
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Gondold meg jól, nekem rokonomat vágták át de kegyetlenül egyszer. Németjuhászt szeretett volna, de persze olcsón, kapott képet a "szülőkről", el is hozta a kiskutyát, aki akkora lett felnőtten is mint egy tacskó....

A képek szerint törzskönyves szülők meg minden.

Sajnos így, hogy nem hivatalos tenyészetből veszed elég zsákbamacska, hogy mi lesz belőle ha megnő. :S

2016. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Értem szóval te nem Magyarországon élsz?figyelj szerintem ha ilyen falyata kutyust akarsz akkor úgy győzd meg anyudat hogy te felelősség teljesen fogod gondozni és figyelni fogsz rá rendesen
2016. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottam olyat

is hogy a költsége nagyon drága. Mindegyiknek kiskorában 7-8 oltás meg minden. Tehát inkább szapórító."


1. Minden kutyának lehet nagy a költsége.

2. Normális esetben minden kutya (még a keverék is) kap 7-8 oltást.

3. Inkább ásd el magad...


Nem kívánok a kutyának rosszat, de majd amikor a szaporított kutyádat hordod orvostól orvosig, és költesz rá egy vagyont, majd jusson eszedbe, hogy a tenyésztő szűri a kutyáit, és garanciát vállal...

De ilyen hozzáállással te az első problémánál kidobod, ez biztos. Inkább ne legyen kutyád!!!

2016. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!