Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára veszek egy huskyt....

Nemsokára veszek egy huskyt. Anyukám nem nagyon szeretne huskyt, hogyan győzzem meg hogy akarja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég eldöntöttem hogy szuka husky-t veszek (fekete fehéret), csak még nem tudom hogyan alkalmazkodna a családhoz. Mivel csak én és apukám szeretnénk a huskyt, anyukám nem annyira mivel ő szerinte állandóan vonyítanak és majd nem fog tudni aludni tőle, de szerintem nem ez alapján kell megítélni egy kutyát. Kb. egyezik a személyiségünk. Naponta 4-5 órát tudok játszani és futni/sétálni vele. Télen, húzatnám vele a szánkót meg stb. Na de most nem ez a baj. Mint említettem anyukám nem nagyon szereti ezt a fajt, ezért nem is szeretné a házhoz. Viszont nekem a mindenem ez a fajta és nemtudom meggyőzni anyukámat hogy ő is ezt a fajtát válassza. Ő inkább házörzőt szeretne de én nem, mivel én jobban szeretem ha rám figyel a kutya és nem az emberekre/macskákra/kutyákra. A környéken nagyon sok husky van és nagyon sokszor megyek el a gazdijukhoz hogy láthassam őket, a huskykat, mivel gyönyörűek. Számukra ismeretlen személy vagyok és nem is ugatnak vagy morognak. Szerintem ez a fajta hozzámillő lenne. Hogyan győzzem meg anyukámat szerintetek?

2016. nov. 18. 22:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%
Hát ne haragudj, ezt múltkor kiveséztük. 70 euróért bőven nem fajtatiszta, neked meg NEM VALÓ husky. Megtetszett mert láttad a tv-ben meg menő (tudom erre azt fogod írni hogy dehát nem is) nagyon meg fogod szívni te is meg a keverék is akit veszel.
2016. nov. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem várj még vele. legalább addig,hogy te is dolgozz.

az ilyen eseteket,amikor a 14 évesnek kell fizetni minden ellátást,egyedül az állat szívja meg. nem lesz pénzed az alap dolgokra sem. + idővel téged is zavarni fog, egy forintot nem tudsz magadra költeni, mindet elviszi a kutya. hidd el, még pár év és inkább vinnéd randira a lányokat,meg mennél bulizni a haverokkal, nem fogsz annyit rászánni a kutyára,inkább tőle vonod meg a pénzt..erről ő meg nem tehet.

akkor vegyél magadhoz,amikor el tudod látni,van fix fizetésed. mivel anyukád nem fog támogatni egy petákkal sem..

egyébként nekem is gyanús,hogy "csak" ennyiért árulják nálatok. én inkább szétnéznék a hivatalos,bejegyzett tenyésztők oldalán,hogy biztos ennyiért árulják?

gyanús

2016. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Dobok egy oldalt.. Nézzétek meg.

[link]


40-50-60-70-100-150-200euróért árulják..

2016. nov. 19. 08:51
 14/35 A kérdező kommentje:
150-200eurósakat (nagyobbak)pároztatni adják el, vagy nem szeretnék/birnák tartani a husky mert pl. költöznek el,vagy a gazdi beteg.. stb.
2016. nov. 19. 08:54
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek NEM TENYÉSZTŐK! Szaporítók! Garantáltan beteg lesz a kutya, csak nyomokban fog hasonlítani egy huskyra, és rohadt sokat rá fogsz költeni. Kérlek valaki írja le neki a szaporító vs. tenyésztő különbséget, én most fáradt vagyok hozzá.
2016. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
És hol keressem a tenyésztőket?
2016. nov. 19. 09:33
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esetleg itt.Nem tudo szerbül,de itt elvileg a szerbiai kenelek vannak felsorolva.Ha van husky kenel,nagy valószínűséggel itt megtalálod

2016. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
2016. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Őő, ez montenegro fele van az meg nagyon messze van tőlem. Olyan kell ahol minden nap vagy hetente tarthatom a gazdival a kapcsolatot.
2016. nov. 19. 11:21
 20/35 anonim ***** válasza:
A gazdi te leszel.De az oldalon megtalálod a bejegyzett husky keneleket,böngészd végig.
2016. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!