Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutya fajtátok...

Mi a kedvenc kutya fajtátok és milyen van?

Figyelt kérdés
Nálam minden kutya fajta a kedvencem és erdélyi kopó németjuhásszal keverve van nekem

#kutya #kedvenc #fajtátok #ésmilyen
2016. nov. 19. 07:48
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
😍😍
2016. nov. 22. 14:04
 22/35 anonim ***** válasza:

Orosz fekete terrier, szerelmes lettem a jellemükbe na meg a belsőjük kitűnő külsővel párosul.Nagyon szeretnék ilyen fajtát,de még sajnos várnom kell rá,mert nincs pénzem sem helyem egy ekkora kutyusra.Ha minden adott lett volna akkor nyáron megvettem volna a kutyust pont olyan párosításból amit kinéztem. De hát ez van :)


Jelenleg egy 14 lassan 15 éves bichon frise-m van, illetve húgom havanese kutyájával foglalkozok sokat,mert albiba ment párjával kutya meg nem mehetett oda,de 5 pernyire laknak. Szóval vmennyire foglalkozik vele,de 80%ban én,így már olyan mintha az én kutyám lenne :D

2016. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Remélem lesz olyan kutyad 😉sok szerencsét hozzá
2016. nov. 22. 21:32
 24/35 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 beagle kutyusunk van(Uno, Luna, Maya). Egyszerűen imádjuk ezt a fajtát, csodálatosan szépek, energikusak, szeretetre méltóak és mindenkivel barátságosak:) Kajcsiért mindent képesek feláldozni:D Sokat kirándulunk a családdal együtt:) Szupi túrapartnerek:)
2016. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 nemcso ***** válasza:

Kuvasz és pumi van most.

Kuvasz mindig is volt, csak a társ fajtája volt más és más.

2016. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Még nincs de a magyar agár azok oja kecsesek
2016. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Tacskó <3333 van is 2 tacsim: Tacsi és Kormi, és van egy gyönyörű csivavám, Őt úgy hívját, hogy Herkules (Herki) és nagyon szeretem az összes ölebet, főleg a tacskókat és a csivavákat :3 Most is itt fekszenek mellettem <3 :3
2016. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
francia bulldog / pitbull / mopsz a kedvenc, es francia bulldogunk van. :)
2016. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak lehetnek 😍😍
2016. dec. 3. 07:18
 30/35 anonim válasza:
Nekem minden kutyafajta a kedvencem, két kutyusom van, egy bichon havanese és egy németjuhász akik legjobb barátok :)
2016. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!