Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz egy Sárpej kutyám adtok...

Lesz egy Sárpej kutyám adtok léci tanácsokat?

Figyelt kérdés
Van két kutyám egy Német Juhász és egy Sic-hu az össze szoktatással kapcsolatban meg ha esetleg valakinek van akkor tapasztalatok-természete.Köszönöm NORMÁLIS válszokat
2016. nov. 19. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
63%

Shar-pei és légyszi és a nevedben a Tappancs. Két p.

Nem volt még shar-pei kutyám, ebben sajnos nem tudok segíteni, de szúrta a szemem át írásod

2016. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
A meglévő kutyáid mennyire jól neveltek és szocializáltak? Mennyi időt töltenek más kutyák társaságában, tudják-e hogyan kell velük viselkedni? Hallgatnak-e rád minden esetben, tudod-e tiltani Nekik a nem megfelelő viselkedést, te vagy-e a falkavezér? Ezeket a kérdéseket kell átgondolni, mielőtt új kutyát veszel.
2016. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%

A tapancsot két p-vel kell írni

Sárpej helyesen leírva shar-pei

A Német Juhászt és a Sic-hut kis kezdőbetűvel kell írni,mivel köznevek

Bocsi,de ezt rossz volt olvasni

Egyébként ez a kutyák szociáltságától függ

Előszőr kérj meg valakit,hogy segítsen abban hogy mind a három kutyát tartsátok pórázon és lehetőleg a német juhászon fojtónyakörv legyen

Lassan elgedjétek őket egymáshoz és CSAK akkor húzzátok el őket egymástól ha nekiesnek egymásnak

Ezt valószínűleg több napig naponta többször kell megcsinálni

Ameddig nem szokják meg egymást,póráz nélkül sohase találkozzanak!

2016. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
első a Tapancs24 direkt van így.2.-igen a két kutya hallgat rám és tudom tiltani őket.ritkán de szokta más kutyákkal lenni és van a kutyáknak helyük kennel a kennelbe pléd meg kutyaház és ha jön a Shar-pei neki is van helye oltásokat tudom biztosítani.első nem bántásból írtam csak ugye írtad hogy a Tappancs 2 pp tudom :).Köszi a válaszokat meg esetleg név ötleteket Kan lesz és Zsemle színű Zsömle,Zsömi ezeken gondolkodtam de írhattok még
2016. nov. 19. 17:10
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
Sic-hu xD
2016. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A német juhász nem agresziv és a kicsi sem
2016. nov. 19. 17:11
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
Simán osszeszoknak csak idokell
2016. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%
Ja es ne hurcigált oda h menyé má oda ne vidd oda soha hozzá majd magatol :)
2016. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 19. 17:19
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Sharpei kutyát nem lehet kint tartani, tudtad?
2016. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!