Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neveletlen, buta kutyát miért...

Neveletlen, buta kutyát miért engednek póráz nélkül?

Figyelt kérdés
A gazdája nem ismeri a saját kutyáját? Mert én komolyan mondom nem értem,hogyha tudja hogy buta,agresszív a kutyája akkor miért engedi meg magának ezt a luxust hogy póráz nélkül "sétáltatja". Különösen ez zavar: A póráz nélküli neveletlen kutya meg lát egy másik kutyát 20 méterről és tiszta gőzzel elkezd a kutya felé futni.
2016. nov. 20. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Mert a kutya gazdája is neveletlen, buta és agresszív!
2016. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Hallod... az én kutyám félős, főleg a nagytermetűek elől menekül. Ilyenkor odalépek kettejük közé, miközben a másik gazda figyelmét próbálom felkelteni, hogy hívja már el tőlünk, pláne mikor a kis tündérfalat elkezd felugrálni rám, na mindegy... szóval a lényeg, hogy már nem is tudom hányszor kapom erre azt a dühödt reakciót, hogy már miért nem akarom, hogy az ő kutyája játszon az enyémmel. Még eleinte próbáltam magyarázni, hogy bammeg nem játszanak, hanem az enyém fülét-farkát lecsapva menekül, a tiéd meg a jelek szerint nem érti a kutyabeszédet, mert csak kergetné tovább. De már feladtam, ezekkel nem lehet megértetni, hogy mi a gond azzal, ha szabadon van a totál engedetlen kutyája. Tartok magamnál egy egyliteres flakont, benne műanyag golyók, azok rettentő zajt csapnak, azzal elriasztom a tolakodó négylábúakat, a gazdák hápogására meg nem figyelek, elegem van már. Én vagyok az, aki nem zavarja őket, nehogy nekem kelljen megmagyarázni, miért nem vágyom végignézni, hogyan kergetik a kutyámat a menekülésből a támadásig. Szerencsére a kutyák nem hülyék, ők pontosan értik a tesbeszédemet, hamar lekopnak rólunk, ha elállom az útjukat.
2016. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!