Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, h a kutya ivartala...

Lehetséges, h a kutya ivartalanítás után tüzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a kutyánkat már lassan egy éve elvittük ivartalanítani(lány kutya). Nemrég vettem észre, hogy "vérpacákat" hagy maga után, ha leül. Mielőtt észrevettem láttam, hogy a macskával verekszik, gondoltam rá h lehet, h csak a macska megkarmolta...:S De lehetséges h az ivartalanítás után tüzeljen?


2010. ápr. 29. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
megjelölés
2010. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet,bár nekem mindig fiú kutyáim voltak,de ilyenről még nem hallottam.Nem látsz ott esetleg valami kis sebet,amit a macska csinálhatott?
2010. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előfordul.Ellenőrizd papír zsebkendővel, valóban tüzel-e?

Ha igen, dokihoz vissza. Akár mákszemnyi darab is maradhatott benne, attól beindul.

2010. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én írtam a kérdést csak nem tudom hogy kell válaszolni... bocsi

Szal köszi, hogy írtatok...

Sebet nem láttam, bár nem is igazán vizsgálgattam szegényt, de majd megnézem,

De már régen volt az ivartalanítás, majdnem egy éve... Nemtom:S

2010. ápr. 29. 18:38
 5/6 Akiteki ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan ivartalanították.

Ha rendesen és mindent kipakoltak, akkor nem. Ha csak elkötötték, akkor tüzel, de nem lesz vemhes.

Ha csak a petefészkét vették ki, és a méhe bennmaradt, akkor szaladj az orvoshoz, mert méhgyulladása lehet.

2010. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma már minden rendben van:D Ezek szerint a macska volt:)
2010. ápr. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!