Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt nőstény Német...

Luna Purdy kérdése:

Egy felnőtt nőstény Német Juhász kutya jól kijönne egy kölyök Huskyval?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kis kölyök Huskyt a nagyobb kutyusom mellé.Tisztában vagyok vele, hogy őt is kell gondozni,játszani vele stb. Idegen emberekkel nem mindig jön ki jól,bár múltkor elüldögélt, amíg egy ismerősömmel beszélgettem. Más kutyára nem tudom hogyan reagálna, kölyök volt amikor elhoztuk az alomból.

2016. nov. 20. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Más kutyára nem tudom hogyan reagálna, kölyök volt amikor elhoztuk az alomból."

Ha te sem tudod, hogyan fogadna másik kutyát a tied, idegenek mégis honnan tudnának a kérdésedre válaszolni?

Tök mindegy milyen kutya mellé milyen kutyát akarsz. A meglévő kutyán és rajtad múlik, hogyan lehet összeszoktatni őket.

2016. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kölyökkora óta nem találkozott más kutyákkal a jelenlegi kutyátok? Ameddig nem tudod hogy viszonyul a többi kutyához, addig ne vegyetek újat.
2016. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyen új kutya, a mostanival sem foglalkoztok eleget, ha kölyökkora óta nem találkozott más kutyákkal. Alap lenne...
2016. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha kölyökkora óta nem találkozott ás kutyákkal valószínű VESZÉLYES lenne a kicsire. Nem sétáltatjátok??? akkor kiderülne, hogy hogy reagál más kutyára. Inkább ne legye másik kutyátok. Egy németjuhásznak is min. napi 1,5-2 óra INTENZÍV mozgatás/agyi fárasztás szükséges, amit szerintem nem adtok meg. Egy huskynak legalább napi 2 óra futásra lenne szüksége. + ha el vannak hanyagolva könnyen a saját gazdájuk ellen is fordulhatnak...
2016. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Egy kutyát úgy kell nevelni, hogy rendszeresen visszük sétálni (naponta), és gyakran visszük kiskorától más kutyák társaságába, ahol szocializálódik, megtanul kutyákkal kommunikálni, köztük viselkedni.

Ha nálad ez a kérdés felmerült, az azt jelenti, hogy nálad ezek elmaradtak, tehát mielőtt újabb kutyát vállalnál, előbb a mostani kutyádat kell szocializálni.

Német juhász munkakutya, tehát eleve szüksége lenne rendszeres tréningre, képzésre is.

Amíg nem szocializáltad és nem nevelted meg megbízhatóra a mostani kutyádat, ne vállalj mellé másikat.

Az megvan, hogy a huskyval rengeteget kell mozogni, futni, sportolni? Napi 10-15 km futás az adagja.

2016. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nj nem sétál? :O
2016. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem viszed sétálni a kutyádat? Sosem találkozott még másik kutyával? Ha vele sem foglalkozol, akkor minek kell még egy kutya? Csak azért, mert a husky most divat?
2016. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!