Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan gazdi aki vega...

Van itt olyan gazdi aki vega es a kutyaja is az?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nagyon remélem,hogy nincs..

pedig én is vega vagyok. de az állataim olyan kaját kapnak,ami nekik való.

2016. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy NINCS!!!!!
2016. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Nincs, mivel a kutya ragadozó állat.
2016. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Én vega vagyok, de a kutyám nem. De halál komolyan gyártanak vega állateledelt kutyáknak, macskáknak Amerikában. Állítólag szeretik. Ám a lényeg, hogy tovább élnek és idős korukban sem kínozza őket a köszvény. Furcsa valóban mert ragadozók. Na de mi is etetjük hússal a növényevő állatainkat, pl a szarvasmarhák tápja dögből. Csak preparáció kérdése és mindent meg lehet enni. Erre az ember a legjobb példa :D
2016. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Youtubeon van egy magyar (Amerikaban elo) ferfi aki nem eszik hust es a kutyaja sem.

Teljesen rendben van a kutyus.

2016. nov. 22. 20:36
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Látszatra... A kutya HÚSEVŐ!! Míg mi,emberek a mindenevők kategóriába tarozunk,ők HÚSEVŐK!! Mi nálunk talán belefér a hús kihagyása DE A KUTYA SOHA NEM LESZ EGÉSZSÉGES A NÖVÉNYEKTŐL ÉS EGYÉB DOLGOKTÓL,HA HÚST NEM KAP!!!! Ez is valami fszság ami Amerikábóll terjed...
2016. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Én sem feltétlenül etetném a kutyám húsmentes étrenddel, de a macskákkal ellentétben, akik egyértelmű ragadozók, és muszáj javarészt húst enniük, nem egyértelmű, hogy a kutyák ragadozók-e vagy mindenevők, a tudomány mindkettő mellett állást tud foglalni, és egy kutyának nincs feltétlen szüksége húsra, hogy az igényeit fedezni tudjuk és egészséges legyen. Bővebben erről itt lehet olvasni:

[link]

2016. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nézzük ésszel hogy mit rejt a csomagollás:

Nyílván rengeteg gabonát,egyéb haszontalan növényi hulladékot és növényt. Mivell a gyártó nem akkarja hogy bepereljék (egyrészt ha növényt adsz a kutyádnak,nemeszi meg,beteg lesz tőle. Másrészt Amerikában mindenért perelnek...) különböző ízfokozókat és illatanyagokat adnak bele,hogy a kutya megegye. Aztán a mesterséges vitaminok amiknek a húsban lenne helyük természetes formában. Meg gondolom egy kiló műanyag.

Mert otthon is vannak ilyen olyan "csodaszerek" amiktől pl. "fogyni lehet". Vannak hatásosak,a legtöbb viszont egy nagy adag műanyag (az is ami működik)

2016. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 10-11 eves,jo husban levo, jatekos kutyus. Tehat nem egy "mai hulyeseg".
2016. nov. 22. 20:52
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Az enyém simán lehetne az, ha akarnám, egyszerűen imádja az összes zöldséget-gyümölcsöt :) De nem akarom.
2016. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!