Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek, hogy rossz gazdi leszek?

Félek, hogy rossz gazdi leszek?

Figyelt kérdés

Szóval, tervben van egy kiskutya, és sokat gondoztam barátnőmét, amíg nyaralt,így májustól fennáll a kiskutya téma. Most azonban elgondolkoztam. Mi lesz. Ha nem fogok tudni neki mindent biztosítani, vagy nem találjuk meg a közös hangot?

Külfdre szeretnék egyetemre menni, és akkor is vinném magammal, de mi lenne, ha nem tetszene neki a környezet? Tudom, hogy miket igènyel egy kutyus, és már gyakoroltam is a barátnőmén mindent, de most valahogy elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy boldog lesz-e velem, vagy, hogy egyáltalán mi lesz?

Eddig úgy èreztem, minden rendben, de hirtelen elbizonytalanodtam.



2016. nov. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyának ott az otthona ahol a gazdája lakik. Nagyon gyorsan megszokják az új dolgokat viszont ilyen bizonytalan időben nem jó ötlet kutyát venni.
2016. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell ezen izgulni. Várj vele egy kicsit a suli miatt, hogy minden rendeződjön a fejedben. Igazából ha elég időt fogsz a kutyusra fordítani nem lesz gond vele. Nem tudom milyen fajtában gondolkozol, de arra figyelj, hogy olyasmi legyen ami jól alkalmazkodik ehhez az egészhez.
2016. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Külfdre szeretnék egyetemre menni, és akkor is vinném magammal,"

Az megvan, hogy koliba nem viheted be, egy egyszobás lakás meg havi 3-500€, ha nem a legjobb környéken van? A többi miatt ne aggódj, ha elég időt töltesz vele a kutya mindent meg tud szeretni, én egy kisvárosból, tópart mellől költöztem Berlin belvárosába... és a kutyám ugyanolyan boldog, neki az a fontos hogy mennyi időt töltünk együtt játékkal és sétával, a hely másodlagos. Ha "jól" szereted és sok időt fordítasz rá, akkor a kutyád imádni fog és kiegyensúlyozott, vidám élete lesz.

2016. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igazából mostanra sikerült meggyőzni az egész családot, és most éreztem meg kérésem terhét. (Volt egy kutyusunk, aki 10 éve meghalt öregségben, és azóta nem nagyon akartak újat, mert féltek, hogy az új is meghal)

A külföldi dologgal kapcsolatban pedig az árakkal tisztában vagyok. A kollégium azelőtt sem került szóba,így ezen a téren nem lenne nagy változás.

Valószínűleg tavasszal jönne a kiskutya, de most gondolkoztam el ezeken a dolgokon.

Most megnyugodtam a válaszokat olvasván. Köszönöm

2016. nov. 9. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!