Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha kiderülne,...

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a párotok felelős a kutyátok haláláért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit több infó kéne; agyonverte, vagy csak véletlenül elütötte?
2016. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1000x lett neki mondva, hogy ne hagyja nyitva a fészer ajtaját mert tele van vegyszerrel. Hàt úgy hagyta. Nyár elején történt és most vallotta be. Eddig mindenki azt hitte a szomszéd mérgezte meg.
2016. nov. 23. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha direkt megölte én azonnal otthagynám. Egy idegbeteg Ennyit nem ér meg. El se köszönj tőle.


Ha viszont véletlen volt,az tárgytalan. Ha ő is szerette és ragaszkodott hozzá,szerintem ne sokáig legyél mérges rá. Ha szerette biztosan nagyon gyötri a bűntudat.


Nagyon sajnálom:'(

2016. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De még így sem történt volna baj, ha nem zárta volna folyton ki ha egyedül voltak. Esett az esõ a kutya meg oda menekült be :(
2016. nov. 23. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen alapon te is hibas vagy...miert nem volt a kutyanak kutyahaza kint...akkor oda ment volna be.
2016. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Balesetek előfordulhatnak... de az hogy idáig hagyta, hogy a szomszédot vádold, gyáva és felelősséget vállalni nem akaró emberre vall. Innentől kezdve el lehet gondolkodni, érdemes-e rá komolyan számítani hosszú távon.
2016. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem volt kutyaháza mert benti kutya volt.
2016. nov. 23. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Azért, mert nyitva felejtette az ajtót, még nem FELELŐS a haláláért. Tény, hogy figyelnie kellett volna, meg minden, de ennyi erővel ő meg neked ugorhatna, hogy a te kutyád volt, miért nem figyeltél hogy mit csinál. Vagy miért nem tetted a kutya által elérhetetlen helyekre a vegyszereket. Érted, ugye.

Nálunk is volt egyszer egy ilyesmi eset. Volt két tengerimalacunk, ki lettek rakva az udvarra legelészni, egy karámban. 3 kutya mellettük, 2 tudjuk, hogy nem bántja őket, a 3. láncon van arra a kis időre, ezutóbbi anyám párjának a kutyája. Nyomatékosan elmondtuk neki, hogy ha elviszi sétálni a kutyát, utána még véletlenül se hagyja szabadon, mert szétszedi a malacokat. Egyik fülén be, másikon ki, mire hazaért a kutyával elfelejtette. A kutya az egyik malacot szét is kapta, a másodiknak szerencséje volt, mert időben odaértünk.

Most levonhatod a következtetést:

a) Anyám párja volt a hibás, mert nem kötötte meg a kutyát.

b) Én voltam a hibás amiért felügyelet nélkül hagytam a malacokat

c) Párom volt a hibás amiért vett egy karámot a malacoknak

..... és még ragozhatnám. Bűnbakot lehetne keresni, de felesleges.

Ha kellően meggyászoltad, lépj tovább. Tanulság volt mindenkinek, ahogy nálunk is.

2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze ez felelőtlenség a részéről, de ahelyett, hogy 1000x elmondod, tehettél volna lakatot...
2016. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
62%

Nem nálunk volt ez. Egy barátnõmnél.

Dolgozott a lány. Van a fészeren lakat ês zár is. De benti kutya volt, csak a csávót zavarta a kutya és fojton kizarta.

2016. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!