Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok a kutyámbol pénzt...

Hogy tudok a kutyámbol pénzt csinálni?

Figyelt kérdés

Félre érzés ne essen, nem rosszat akarok neki meg ilyesmi.

Nem szaporítani akarok, hanem olyanra gondoltam ami neki is jó és lehet vele némi pénzt keresni


2016. nov. 24. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

"Képezd ki színésznek" aha..vajon miért szakkèpzett kiképzők csinálják az ilyet?

Csak szólok,hogy járok oktatást tartani a felelős állattartásról, INGYEN! Nehogy azt gondold bárki is pénzt ad azért mert elmondod 20 gyereknek, hogy szaporítani csúnya dolog...

2016. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Csak szólok,hogy járok oktatást tartani a felelős állattartásról, INGYEN!"


Az te vagy. A mi ovinkban a múltkor 500 Ft/fő áron volt előadás. Igaz, ott több állatot hoztak, nemcsak kutyát. Borzot, nyestet, ilyeneket.

2016. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
patkányozás? ismerősöm foxikkal szokott patkányírtást vállalni...
2016. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Bizonyos munkakutyákkal és sportkutyákkal lehet közvetve vagy közvetettem pénzt keresni. Vadászattal, terápiázással, szolgálati kutyákkal. Vagy ha sikeres vagy, akkor bérképzéssel is, vagy szemináriumokat, tréningeket tarthatsz.
2016. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sokan felreertettek, én nem kihasználni akarom a kutyat és nem ezért tartom. Csak felmerult bennem.

2016. nov. 24. 14:37
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Beöltözöl hajléktalannak és kiülsz vele egy bevásárlóközpont elé :D
2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Betaníthatod nyomkövető vagy mentő kutyának. Ha megvan a hivatalos vizsga, akkor leszerződhettek a katasztrófavédelemmel és/vagy a rendőrséggel, és baj esetén kihívnak titeket (pl eltűnik valaki).

Persze ez évekbe telik és közben magadat is képezned kell, de szerintem tök jó buli és lehet vele pénzt keresni.

Egyebekben ha olyan a kutya, akkor terápiás vizsgát is lehet vele tenni és embereken vagy más viselkedés zavaros kutyákon tudtok segíteni.

2016. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!