Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok japán akita...

Tapasztalatok japán akita inu-val?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a kutyafajta, de nemsokat tudok róla. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, milyen a természete, viselkedése és mire kell figyelni tartásával kapcsolatban.

Értelmes válaszokat kérek szépen!



2016. nov. 24. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Eléggé önálló, konok fajta. Könnyen elvan ember nélkül is, és nem az a barátkozós, emberszerető fajta. Egy gazdás kutya, szóval nem egy nagy társasági lény.

Még tapasztaltabb kutyások is könnyen elrontják nevelését. Nem ajánlom akárkinek, főleg olyannak nem aki "nem sokat tud róla".

2016. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Japánul ugat.
2016. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm szépen a válaszodat, sokat segítettél. Ezek szerint az édes külső mégsem olyan személyiséget rejt, mint amilyenre gondoltam.

Esetleg tudsz olyan kutyafajtát, amely hasonló kinézetű, de barátságosabb emberközpontúbb természetű?

(ment a zöld pacsi:))

2016. nov. 24. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nézz körül menhelyeken. Én csak kis kutyát kaphattam, de egyik fajta sem tetszett. Most husky keverékem van. Pontosan ugyan olyan mint egy husky, csak kicsi és logó fülű. Heterokromias, mintája is olyan, testalkata (aranyosan kicsi), színe, farka (még az is, hogy a hátára kunkorodik ha izgatott), szőre , minden a fülét és termetet leszámítva. Én toy huskynak hívom a "fajtájat" :D
2016. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Az akita , családjához kedve barátságok , kifelyezetten jtékos fajta idegenekel bizalamatlan de nem agreszív , nekem van 4 japán akitám 2 kisé élénk, 2 igazi ágyba lustálkodos semmitől se fél rendkivűl barátségos és tanulékony
2016. nov. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor most makacs, önfejű, nehezen nevelhető avagy barátságos kedves emberközpontú? O.o
2016. nov. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!