Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok akita inukkal?

Tapasztalatok akita inukkal?

Figyelt kérdés
Leírnátok nekem, hogy hogyan viselkedik? Mert már rengeteget olvastam a fajtáról, valahol azt írják, hogy szeret gazdájához bújni, valahol azt, hogy tartózkodó, valahol meg azt írják, hogy lehetetlen tanítani, megint máshol meg azt, hogy nehezen, de kitartással azért lehet. Nagyon tetszik a fajta (főleg a japán változat), ezért kérlek írjatok tapasztalatokat a fajtával. Főleg azok, akik tartanak/tartottak, vagy ismertek ilyen kutyákat. Előre is köszi :)
2011. jún. 12. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ugatós, csak akkor, ha kell. Per pillanat ez jut eszembe
2011. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még több infó: [link]
2011. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erős és bátor

Könnyen képezhető

Elsőrangú házőrző

Sokoldalú vadász és apportőr

Jó temperamentumú

Intelligens

Nagyon hűséges, de csak gazdájához

Feleslegesen nem ugat

2011. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2011. jún. 13. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Az európai fajtákhoz (német juhász, vizsla) nem hasonlítható. Rendkívül ragaszkodó, idegenekkel nem túl bizalmas. Rendkívül intelligens, de makacs is. Néha nehéz ösztönözni, de ha igazi kapcsolatot alakítasz ki vele, azt csinálja amit szeretnél. Ennél a fajtánál nagyon fontos a szocializáció amit érdemes minél előbb elkezdeni. Nagyon fontos még a következetesség és a határozottság, mert egy domináns fajtáról van szó. Mindent összevetve nekem az akita inu a kutya, számomra tökéletes.
2011. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszönöm a válaszodat! Nekem is egyik kedvenc kutyafajtám volt, kb. 1-2 hónapja már "rá sem tudok nézni" más fajtákra. Gondolom neked is van akitád, nem? Ha igen kérlek adj meg valami elérhetőséget, hogy tudjak még kérdezni Tőled, ha eszembe jut valami, ha nem nagy gond. Előre is köszi :)
2011. jún. 14. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök ha tudtam segíteni, annak pedig különösen ha van még kérdésed. e-mail címem: sburai@freemail.hu Weboldalunk egy héten belül valószínűleg már elérhető lesz. Írj bátran!
2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!