Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy reagálnál egy ilyen...

Hogy reagálnál egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma d.u. sétálni voltam a kutyámmal a parkban. Odajött hozzám egy anyuka (tipikus festett szőke, mini szoknya, "5m"-es magassarkú) a kislányával (kb. 3 éves), hogy "itt van tessék simogasd meg csak ne hisztizz". Engem meg sem kérdezett, hogy megengedem e. Simogatta és a kutyám megnyalta a kezét! Nem harapta, csak MEGNYALTA. Erre a nő rávágott a kutya seggére a hatalmas táskájával és elkezdi neki hogy "fúj, ocsmány korcs, nem szabad!" Én meg természetesen megmondtam neki a magamét, hogy ne nevelje a kutyámat meg ne ütögesse mert én fogom őt. :S Aztán annyit mondott hogy tűnjünk el a parkból meg a lánya közeléből mert kihívja a rendőrséget zaklatásért. Nem mentem el. Nem ő dirigál nekem. Kihívta az egyik zsaru haverját a fickónak meg be nem állt a szája, hogy így meg úgy stb... Aztán elkezdi "most elengedem egy figyelmeztetéssel, de nem hozhatja ide a kutyáját csak ha szájkosár van rajta!". Ott álltam tátott szájjal. :S A poénosabb része az, hogy a kutyám még csak 4 hónapos.
2010. ápr. 30. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én máskor is odavinném a kutyámat már csak azért is.Milyen fajta kutyád van?
2010. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bolognese.
2010. ápr. 30. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti lekevertem volna a szőkének egyet, mit képzel az a kis p****** . A rendőr haverja feljelent, mondd meg neki,hogy utána meg te fogod őt feljelenteni rendőri túlkapásért.
2010. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Komoly ez a sztori. Én a helyedben rávágtam volna egyet a nőre! Mit képzel, hogy megüti a kutyádat! Gondolom nem lehet több 2kg szegény kutyus.

Én a legközelebb is oda mennék, nehogy már ő mondja meg, hogy mit csinálj!

2010. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

:O

hát nem semmi, micsoda parasztok... nagyon sajnálom:S

hát, a kérdésedre válaszolva:

1. köpni nyelni nem tudok

2. elkap a harci hév, megtépem az anyukát

szerintem inkább az utóbbi, utána telefonálhatott volna bárkinek.

bolognesere szájkosár:D jó ég! tényleg nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés:(

2010. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos a legtöbb anyuka ilyen barom... Egyszerűen elszáll az agyuk ahogy a gyerekn kipottyan belőleük. ár soknak előtte sincs..

Hogy engem is a kutyáimmal hányszor bántottak már. :( Én túl makacs vagyok és nem fogom azt tenni amit ők mondanak és tisztában vagyok vele hogy semmi rosszat nem csinálok. És természetesen megmondanám neki hogy nincs igaza de csak semmi kiabalás és csúnya beszéd. Nézzék őt hülyének.

2010. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Az a legnagyobb baj ezzel, hogy utána meg majd csodálkozik, ha a gyerek hülyén áll a kutyákhoz, és előbb-utobb meg fogják harapni.


Édes istenem micsoda ostoba emberek vannak a világon. Az első dolog amit gyerekkoromban megtanítottak nekem a kutyával kapcsolatban, hogy ha idegen kutyával találkozom, akkor meg kell szagoltatni a kutyával a kezem, és ha megnyal, akkor meg szabad simogatni.


Szerintem ha ő úgy érzi, hogy nevelheti a kutyádat, akkor te meg neveld legközelebb az ő gyerekét, és ezt tanítsd meg neki. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy az ilyen anyukák gyerekeivel lesz az, hogy előlről nem mernek a kutyához közeledni, és hátulról fognak. az meg ne kelljen neki elmagyarázni, hogyha a gyerek hátulról ráijeszt a kutyára, akkor egy idegesebb kutya garantáltan megharpja.

2010. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó pontosítanék. Idegen kutyát jó messziről el kell kerülni ha nem engedik meg hogy hozzáérj... Ha megengedik akkor valószínűleg már nem kell szagoltatni, mert biztos barátságos! Annyira gyűlölöm amikor azt hiszik azt tesznek a kutyámmal mait akarnak! Velem is sokszor volt olyan, hogy szó nélkül megsimogatták a kutyám és még nekik állt feljebb hogy rászólok hogy a saját kutyám ne simogassák már! Aztán még én leszek a rossz ha megharapja, mert az enyém harapós... És az a baj hogy ez általános dolog! De eddig még senki nem tudott értelmes magyarázatot adni miért válnak ilyenné az anyák....
2010. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazad van, én is így tanultam :) Elpször megkérdezem, aztán megszagoltatom, aztán ha jön a puszi mehet a simi, ha morgás, akkor higgadtan hátatfordítok, és elmegyek. Egyébként én mindig fordítok figyelmet és időt az efféle gyereknevelésre. Mivel az enyém nem harapós, legalábbis emberre semmiképpen, ezért mindig megengedem a gyerekeknek, hogy megsimizzék, de közben mindig el is mondom, hogy hogyan illik kutyához közelíteni, ha valamelyik hátulról támad, annak mindig megmondom, hogy jujj, most nagy szerencséd volt, hogy nem harapott meg, meg az anyukákat is türelmesen kioktatom ezekkel kapcsolatban. És szerencsére az a tapasztalatom, hogy értelmesen fogadják, nem úgy, mint a fent említett "kisasszony".


És ha nincs kiírva, hogy kutyát bevinni tilos, akkor hordd oda nyugodtan a kutyádat, és legközelebb tök higgadtan kezdj el beszélgetni először a gyerekkel arról, hogy hogyn van ez, hogy ami a múltkor történt az nem jelentett mást, minthogy a kutyus megpuszilt, és hogy ilyenkor nyugodtan szabad vele játszani, de utána mindig kezet kell mosni. A gyerek úgyis vevő lesz rá, hogy ilyen érdekes dolgokat mesélsz neki, és ettől talán a mama is megnyugszik :)

2010. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
Ez horror. Én biztosan kibeleztem volna a nőt.
2010. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!