Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy tegyük fel lány vagy és egy jó ideje,pontosabban négy éve együtt vagy a pasiddal,a lány 17 míg a fiú 18 éves,elmennek egy étteremben,és a pasi letérdepel elötte és megkéri a lány kezét....

Mit felelnél?

Az a adott helyzetben,szeretik egymást, lány a pasival és kisebb nagyobb összecsapásokat félretéve,nagyon jól ki jönnek egymással...

Tehát,hogyan reagálnál?Az az,mit felelnél?Egyáltalán mi a véleményed erről ?

Bármi ami eszedbe jut,szeretném ha leírnátok ?


2011. okt. 8. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ismételd meg a kérdést 4-5 év múlva..."
2011. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából jobbat tényleg nem lehet, mint amit az 1. válaszoló írt, mert azért ennyi idős korban ez még korai, viszont ebben az is benne van, hogy vele akarsz maradni, sőt bármit el tudsz vele képzelni a jövőben, de ez még neked korai, ami elég érthető.
2011. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bennem húszévesen merült fel először a házasság gondolata. Kamaszkoromban egyszer álmodtam róla. Rémálom volt.
2011. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Számomra is rémálom.ő azt mondja hogy nem kell most összeházasodni csak el akar jegyezni hogy csak az ővé legyek mert így teljesen úgy érezné hogy csakis az ővé vagyok.de ez nekem még kicsit eléggé nehéz és nagy dolog lenne és őt sem szeretném megbántani.
2011. okt. 9. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A párkapcsolattól nem vagy az övé? Leszámítva ezt az ijesztő fogalmazást.
2011. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát neki ez nem elég....
2011. okt. 10. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt válaszolnám " Én is nagyon szeretlek téged szerelmem, de én még szeretnék várni pár évet, hisz még túlságosan fiatalok vagyunk ehhez a dologhoz"

Én tényleg nem mennék hozzá, akármennyire is szeretem, mert azért nem szeretném azt, hogy na most hozzá megyek, húsz éves koromra már egy tál gyerek... aztán meg halálig együtt.... így legalább könnyebb lesz a dolog, ha majd az idő folyamán véletlenül kiszeretsz belőle, hisz nem kell egy házasságot felbontani és gyerekeken veszekedni, nem? Bár ez saját vélemény 16L

2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna a korát, azt hinném, kapuzárási pánikban szenved, ezért nincs türelme megvárni, amíg felnősz.
2011. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!